Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hienna

brzydki facet e poznać moją siostrę

Polecane posty

Gość Szurnięty Walenty
olcia, no to obraziłaś połowe krakusów (przynajmniej tych uprawnionych do głosowania :) ). Ziobro miał 53% głosów w ostatnich wyborach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienna nie lubie takich ludzi
mam watpliwosci ale to pewnie dlatego, ze moje pojecie atrakcyjnosci rozni sie od podanego przykladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurnięty Walenty
Majdan oblech i Doda oblech. Czyli do siebie pasują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh gusta są różne :P majdan oblech - w sumie racja, wole dziewczyny :P doda - jesli chodzi o cialo to na pewno nie oblech :D charakter .... to juz inna sprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurnięty Walenty
olcia, poza tym dla polityka "wyborca" to każdy napotkany człowiek - jakoże każdy z nich może na niego kiedyś oddać głos :) a niekoniecznie że ja głosowałem na Ziobrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienna nie lubie takich ludzi
"przecietna" jako gorsza ( z wygladu) od tej bardzo atrakcyjnej wysokiej itp blondynki dlaczego kierujesz sie wygladem? oceniasz swoje szanse przez pryzmat wygladu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienna
nie wiem ile ma lat, może jest młodszy tylko staro wygląda ? trudno powiedzieć, muszę ludzi zapytać. może uważa że znalazł partię na żonę ? :-D może myśli o sobie, że fajnie wygląda ? niektórzy siebie oszukują naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol cia
Staruszki i frustraci się zmobilizowali to fakt ale o ile przegrał ten z PO, o wlos, więc masz odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oblech to Ty
Jak mozna tak ludzi oceniac......? No i co z tego, ze ma brzuch...? Kazdy facet w pewnym wieku go ma.. Zarabia jak kazdy "podrzedny pracownik"-jak to okreslila autorka. No i poza tym co ma wyglad do tego....? Nie jego wina..Ma sie przefarbowac(lacznie z brwiami...) i wygladac jeszcze gorzej.....? A skoro to Twoja siostra-to powiedz jej normalnie, ze ten koles prosil Cie o swatanie, poczekaj na to co powie Twoja siostra i mu to przekaz. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienna nie lubie takich ludzi
a dla mnie cialo oblech bo takie malo delikatne, niekobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurnięty Walenty
Doda jest tandetna i kiczowata - a jej narządy to mi sie kojarzą tylko z funkcjami fizjologicznymi. :) Pociągająca to jest dla przykłady Bachleda-Curuś żeby nei było że mi sie żadne telewizyjne podlotki nie podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol cia
Szurnięty Walenty atakuję więc uciekam , jak Doda oblech to nie mam nic więcej do powiedzenia, bierz Fotyge- bóstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienna
to nie chodzi tylko o wygląd przecież nie będę opisywać jego charakteru mam napisać o nim książkę ? nie ma pozycji społecznej - fakt ogólnie takie flaki z olejem, niby cichy, małomówny a jak coś strzeli to boki zrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nie sądzisz że Twoja
Siostra może i dupa, ale rozumem chyba nie grzeszy, bo żadna cecha charakteru nie została w opisie wymieniona. A facet może i brzydal, ale z wybitnym umysłem? Jeśli sądzisz, że siostra nie jest w stanie podjąć samodzielnie decyzji to zadecyduj za nią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurnięty Walenty
Olcia, frustraci to chyba na PO i gościa co im złote góry obiecał - Dontusenko czy jakoś tak sie zwał :). Żeby nie było że ja za PIS'em - ja jestem wyborca Napieralskiego, Senyszyn i Gadzinowskiego :), tylko Millera i Olejniczaka i spółki nie znosze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol cia
to się troszke zrehabilitowaleś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hienna nie lubie takich ludzi => ""przecietna" jako gorsza ( z wygladu) od tej bardzo atrakcyjnej wysokiej itp blondynki" jeśli chodzi ogólnie, to takie dziewczyny "przeciętne" są dla mnie bardziej atrakcyjne :) gusta są różne ;) grunt żeby miała to coś w sobie :P "dlaczego kierujesz sie wygladem? oceniasz swoje szanse przez pryzmat wygladu?" Nie kieruje się wyglądem (w każdym razie nie na pierwszym miejscu) przy poznawaniu ludzi. ale po prostu osoby tak opisane (bardzo atrakcyjnej wysokiej itp - yczli ogólnie "super laska" :P) mają inne kryteria czy też wartości przy doborze partnera - ogólnie mówiąc. Wiem wiem że to stereotypy, ale już tak jest. Poza tym nie chciałbym spotykać się z dziewczyną która miala wiecej partnerow sexualnych niz ja pieniedzy na koncie ;) tak wiem - uogolniam, na pewno jest spora czesc pieknych, zgrabnych dziewczyn, ktore sa normalne wiedac ja mam pecha w zyciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurnięty Walenty
hehe, jak dla ciebie doda to nie oblech ta ja dziekuje :). A poza tym to podejrzewam że doda to gumowa lalka z sekszopu z wmontowanym modułem sztucznej inteligencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol cia
ja mówie o kanonie piękna, a ty zapodaleś panne z końską twarzą , ale o gustach się nie dyskusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dla odmiany napisze cos w temacie :P oblech to Ty => "jak mozna tak ludzi oceniac......? No i co z tego, ze ma brzuch...? Kazdy facet w pewnym wieku go ma.." nie kazdy go ma, a z tego ze ma brzuch, wynika to ze o siebie nie dba - 18 lat na karku to jeszcze nie taki stary. Jak sie wpieprza fastfoody, siedzi non stop przed TV to sie ma brzuch. Trzeba o siebie zadbac - rower, basen, spacery, cokolwiek :P co do zarobkow to sie nie wypowiadam, nie wiem jak tam sytuacja wyglada. Ale to chyba faceta powinno byc stac zeby zapewnic bezpieczenstwo finansowe przyszlej rodzinie, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienna nie lubie takich ludzi
no to teraz sie rozumiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienna nie lubie takich ludzi
ol cia bo to chodzi o subtelnosc, delikatnosc, klase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurnięty Walenty
ja tam nie zauważyłem że końską. mniejsza z tym w każdym razie nie pokryta zbyt grubą warstwą tapety, poza tym figra panny bachledy - rewelacja. Do niej na pewno nie odważałby się startować :) "nie dla psa kiełbasa" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienna
Muniek - zakładasz że ładna dziewczyna miała dużo partnerów sexualnych a brzydka - mało ? łuhahahahahahahahaha :-D jeżeli chodzi o siwego amanta to właśnie trafiłeś - cały czas wpieprza fastfoody i siedzi w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienna nie lubie takich ludzi
"super laska" to mial na mysli bo piekno to nie to samo co super laski i pragne zauwazyc ze " super laski" zazwyczaj zbyt piekne nie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienna
jestem obleśna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to odnośnie amanta to jest właśnie dla mnie oblech :D ładna dziewczyna to nie to samo co "super laska" pod pojeciem "super laski" rozumiem kobiete / dziewczyne ktora zachowuje, ubiera sie pewien okreslony sposob, przy okazji uwaza sie za super pieknosc (choc przewaznie nie slusznie :P ) tu chodzilo powiedzmy bardziej o styl bycia. nigdzie nie napisalem ze sadze ze ŁADNA dziewczyna ma mniej partnerow sexualnych :P na pewno miała do nich inne podejście niż "super laska" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurnięty Walenty
Gość co zarabia 1300 w ogole nie powinien sie zenic :). tylko myslec co zrobic zeby lepiej zarabiac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×