Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hej dziewczynyyyyyyyy

Dziewczyny z kontem na Sympatii- patrzcie ilu fajnych facetów się marnuje!!!!!!!

Polecane posty

Gość HAHASIA
po pierwsze: facet na sympatii który oczekuje ,ze panny bedą pisać jak maja odwagę, bo on niczego nie szuka -na drzewo. Kobieta nie pisze pierwsza - zasad nr1 Po drugie : bardzo dużo informacji wynika za zdjęcia. Depresja, narcyzm, maminsynkowatość. Trzeba uważnie się przyjrzeć. po trzecie: styl. sposób w jaki facet pisze mówi o nim reszte. Skreślając popaprańców i sexoholików okazuje się , że na końcu już nie ma w czym wybrać... oczywiście jeszcze poczucie humoru.. i ono jest w cenie, zatem jesli po odkresleniu z listy pozostanie jeszcze jakiś facet i nie będzie spod znaku ryb (facet ryba to tragedia- wiadomo) no to może... jakimś cudem...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebuku
ale trzeba byc ograniczonym zeby oceniac ludzi na podstawie znakow zodiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewaaaa
a ja jestem spod znaku ryb wiedzma:))))))))))))))))))))))))) z gory i jestem super ale jetsem kobieta no jak widze to faceci ci to albo suzkaja laski do domu, albo jak jak mozna wyczytac : hehehheheheh spaki sa, fu nie cierpie takich, i zgodze sie po niektorych to widac depresje, i inne straszne wady i to wszytsko to bez marzen pragnien, ateisci, fuuuuuuuuuuuuuu zycie bez boga to puste zycie, neisszczesliwe, fuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewaaaa
jesli sadzicie ze ejstem taka wierzaca to nie, ale//////// wiem co wiem i to sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewaaaa
spaki..to skąpi sa milao byc:) hahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHASIA
nie oceniam ludzi na podstawie znaków zodiaku, chyba,ze sa to faceci spod znaku ryb :classic_cool: do kobiet spod znaku ryb, dla wyjasnienia dodam, że nic nie mam :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdoleeee
jakim trzeba byc ograniczonym, zeby oceniac ludzi po znaku zodiaku albo po tym, czy chodzi do kosciola ... w ogole wstydu nie macie ze sie tu wypowiedzialyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×