Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mama Muminka*

samotna...

Polecane posty

Gość tyryty
poprostu masz sie bawic ;) Tanczyc pic drinki itp. Jestes napewno ładną dziewczyną. Dasz radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mnie denerwuje ze wszystkie pasztety maja chlopakow a raczej juz mezow i chwala sie ze swojego jedynego osiagniecia - ze sa juz mezatkami i zaraz beda miec dzidziusia przekazujac swoje bezbarwne nedzne geny.ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mae00
W takim razie rozumiem dlaczego nie chcesz z nim jechac. Odebralam to tak jakby brat chcial Cie zabrac na impreze na ktorą jedzie z dziewczyna i znajomymi. Jednak skoro jedzie do dziewczyny, tylko i konkretnie, to faktycznie troszke krepująca sytuacja dla Ciebie. :/ To moze niech Cie zapozna z jakimś swoim kumplem? :> Nie lubie swatania. Ale tez juz mi sie pomyslu konczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryty
ooo Fiacik :p no prosze prosze. A czemu nędzne? To jest trochę jakby zazdrość.Trzeba się umieć cieszyć szczęściem innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryty
Twój brat ma napewno jakis znajomych, moze Cię z nimi zapozna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryty
haah fiacik to on xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mae00
No prszę, tyryty, myslimy podobnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryty
wiem ;) to chyba dobrze bo moze dadzą się przekonac jak juz 2 osoby tak mówią ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana słońcem
mamo Muminka* to przyjedź do mnie lub do Katowic, a ja następnym razem do Ciebie i tak kilka razy na zmianę, aż do skutku :D :P Heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryty
jak macie czas to czemu nie ;) spotkajcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana słońcem
tyryty Ty się z nas nie śmiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryty
nie smieje sie :D Ale to mało prawdopodobne ze Mama wsiądzie jutro w pociąg i przyjedzie. A czas ucieka. Mowię idzcie na tą impreze, jest tam wielu ludzi, i nie koniecznie z kartką na szyi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryty
hmm... pewnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana słońcem
:D Nie no, ja na wstępie u Ciebie się wycofam :P Byłam wczoraj na dysce i naprawdę nie chcę stamtąd faceta... Nieciekawi i niestudenci... A jeśli już się tak zdaży, że pojawię się w normalnym miejscu, to w takich do wyboru do koloru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam sie cieszyc szczesciem innych gdzie za 15 lat zobacze kolejna brzydote-lampucere na ulicy? bede juz starszy ale nadal tak samo zbulwersowany brzydkie nie powinny sie w ogole brac za facetow tylko wyjechac gdzies na wies, bo miasto to za wysokie progi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryty
wiesz to zalezy gdzie na tej dysce byłas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryty
jestes okrutny :p uwazasz ze nie wszystkie kobiety mają prawa do szczęscia? nawet te które nie mają jakies urody swietnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryty
jego to tam nie słuchaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 zycie jest okrutne.to nie bajka a wy chcecie krolewicza a nadajecie sie na pole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana słońcem
Na najlepszej dysce u mnie w mieście :) Ale nie znasz jeszcze moich kosmicznych wymagań, to może dlatego tak się dziwisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryty
Co za wredota jedna : P Zaspokój mnie dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyrryryryryry nie;p nie jestem meska dziwka:) no tak.wymagania i wymagania. szkoda ze lista wymagan jest coraz krotsza z wiekiem i to nie przez facetow a przez wasza mijajaca urode, jesli takowa posiadacie juz zakladalem tu temat ze chce ladnej mimo ze jestem brzydki. powyzywalbym sie na takiej az sama by sie stala brzydka i porzucil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiat bardzo brzydki jesteś
opisz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryty
heeh on taki jest, wredota :D A wy dziewczynki na imprezke. Hm...malowana słoncem. W Twoim wypadku bedzie cięzej jesli rzeczywiscie nie ma tam nikogo ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×