Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maszyna do zarabiania

Maszyny do zarabiania pieniędzy łączmy się!

Polecane posty

Gość maszyna do zarabiania

To miejsce dla wszystkich maszyn do zarabiania pieniędzy:) Ja zarabiam ogólnie do kilku tysięcy euro w Polsce, ale tak: mam dwadzieścia kilka lat a ostatni raz na imprezie, dyskotece czy czymś podobnym nie pamiętami kiedy byłem, kobiety? jakie kobiety - prawiczek bo nie ma kiedy i ja nawet żadnej nigdy nie dotknęłem ani nie zainteresowałem; przyjaciele, wypady gdzieś i bogate życie towarzyskie no way; życie to praca praca a oprócz tego praca. Nawet nie myślę o tym na codzień bo nie mam czasu i energii, wszystkich podobnych zapraszam do tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo_ooo
maszynko- lubię wirtualnie pogawędzić z pracoholikami...ale czy tu ??? nikt się nie rwie do dyskusji o dużych interesach,tu większość woli etat za małe pieniądze spokojne życie i nadzieję na godną emeryturę...z przyjemnością będę odwiedzała twój topik...pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda to prawda. Etatowcy tu dominują. Nie mogę pojąć, jak można całe życie tyrać dla kogoś za marną pensję, a potem dostać emeryturę za którą i tak nie idzie przeżyć?! Czemu ludzie nie chcą żyć lepiej, godzniej, dostatnie? Czemu nie chcą być wolni i szczęśliwi? Normalnie szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele da się pogodzić :) Mi się udaje zarabiać sporo i bez uszczerbku na zyciu towarzyskim czy rodzinnym. Kwestia wyboru zajęcia i określenia naszych potrzeb. Czy etat czy nie to juz kwestia drugoplanowa. Swój interes ok ale nie kosztem właśnie życia prywatnego czy honoru i swojego ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×