Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozniczka

roznica wieku

Polecane posty

Gość rozniczka

pewnie takich tematow bylo wiele... ON 22 ONA 28 .. ON nie wyglada na swoje 22, ONA nie wyglada na 28 a jest tak uroczo ;) jakie macie doswiadczenia w tym temacie ? i dlaczego mezczyzni wybieracie starsze kobiety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w wieku 23 lat spotykałem sie z super trzydziechą :D dlaczego? moze dlatego, że laski w moim wieku, były nieco zbyt głupiutkie jak dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozniczka
takie cos tez slysze i to nie tylko od niego ale od przyjaciol takze. coz , sprobujmy więc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Tak, tak, Komiczne, spotykałeś się ze starszą od siebie kobietą dlatego, że mogłeś z nią po świt dyskutować o prawie rzymskim, czego nie mogłeś robić z rówieśniczkami. Taaa.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztardo... mogłem ją świetnie przelecieć, bo była naprawde extra laską, by la lepsza w łóżku od rówieśniczek, a wartością dodaną było to, że była znacznie bardziej roziwnieta intelektualnie.. Poza tym, ja zawsze lubilem starsze kobiety... Moi koledzy, w moim wieku latają za 20 latkami... ja w życiu bym tak młodej babki nie chciał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Poza tym, ja zawsze lubilem starsze kobiety... I tutaj pies pogrzebany. :P Ja w wieku 23 lat już byłam rozwinięta... intelektualnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztardo - Tobie akurat wierze... zreszta z wiekiem nie straciłas nic ze swojego sex apealu, a tylko zyskałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Komiczne ... chwila moment. Piszesz: "Mogłem ją świetnie przelecieć", czyli tego jednak nie zrobiłeś, czy owszem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Piszesz: "Mogłem ją świetnie przelecieć", czyli tego jednak nie zrobiłeś, czy owszem?" oczywiscie, ze zrobilem... ona chyba była ze mną głównie dla sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Ale w związek bardziej długofalowy to raczej nie chciałbyś z nią wchodzić? Pamiętam, jak jeden gość nie dawał mi spokoju, dopóki nie dowiedział się, że jestem od niego starsza o 4 lata. Potem w rozmowie z naszym wspólnym znajomym rzekł: "Z wyglądu była extra, ale wiekowo za stara":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greckie... nie bede wnikał tu w szczegoly.. ale bylismy ze sobą dobrze ponad pol roku... rozpadło sie z jej powodu... tzn ja zerwałem ale ona cholernie nieładnie postąpiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co do wieku - nie rób ze mnie jakiegos palanta... mnie roznica wieku w niczym nie przeszkadzała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
tzn ja zerwałem ale ona cholernie nieładnie postąpiła... Pewnie to zła kobieta była... jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Komiczne ... spoko luz :) Tak tylko sobie zapytałam, bez żadnych insynuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pewnie to zła kobieta była... jak ja" nie była zła, ale potraktowała mnie cholernie przedmiotowo... na dodatek licząc, że nadal bedziemy trwać w pewnym układzie, powiedzmy sexualnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Uuuu, czyli nie traktowała Cię poważnie, lecz jako tzw. sexmachine, a w międzyczasie szukała innego narybku. Cóż, zdarza się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no komiczne
byłes tylko chłopcem do sexu. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś w tym guście, ale plany co do narybku miała nieco bardziej powazne i zapomniała mi o tej drobnostce powiedziec... a ja nie lubie sie dzielić kobietami z innymi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
To chyba nie jedyna kobieta, która Cię zraniła. Stąd te zasieki wokół Ciebie i maska Zorro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
No to jak widzę, miałeś trochę traumatycznych przeżyć w swoim życiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztaro... nie jedna, ale jedna z dwóch.... a te zasieki i maska, to raczej wina nieco przesadzonego wizerunku, jaki zostal mi tutaj na kafe zbudowany... ja jestem ostry w wypowiedziach i z tego to wynika... jestem przkonany, ze bylabys zaskoczona, poznajac mnie w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"miałeś trochę traumatycznych przeżyć w swoim życiu" ja Ci powiem, ze jestem tak naprawde strasznym optymista a przykre wydarzenia spływaja po mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Ten optymizm u Ciebie to zdążyłam już zauważyć. Każdą sytuację potrafisz przerobić na niezły kawał. Zresztą śmieję się na cały regulator, czytając Twoje komentarze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
jestem przkonany, ze bylabys zaskoczona, poznajac mnie w realu Nie byłabym zaskoczona, wierz mi, rzadko się mylę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nie byłabym zaskoczona, wierz mi, rzadko się mylę\" ale tym razem myslisz sie raczej, bo chyba odbierasz mnie jako jakiegos zamknietego w sobie twardziela (albo pozującego na takiego), ktory ma problem z okazywnaiem uczuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddddddddd
Ja mając 16 lat spotykałam się z 25latkiem. Ot tak, dla zabawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
eee tam Komiczne, jakiego twardziela:P ja tam mówię, że pod tą skorpą jesteś miętki niczym ślimak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
A skąd wiesz jak Cię odbieram? :D Napisałam tylko o masce i zasiekach. I w życiu nie powiedziałabym, że masz problemy z okazywaniem uczuć. Myślę, że jest wprost przeciwnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaaaaa 44
ja to mam problem mam 44 lata a zaczęłam sie spotykać z 27 latkiem i wszystko na to wskazuje że on chce naprawde na stałe łącznie z mieszkaniem razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×