Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcia8

Dziewczyny jakie buty na jesien????? DORADZCIE

Polecane posty

Gość marcia8

jakie buty na jesien bedziecie sobie teraz kupywac?? saszki, czy jakies inne? napiszcie kilka propozycji plissssssss bo ja juz nie wiem co mam sobie kupic :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia8
czy nikt mi nie moze pomóc...na pewno wiedzie co bedzie modne w tym roku:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bardziej takie trekingowe zeby moc po jakis dolinkach polatac i na miasto wyskoczyc jak cos :) ale nie wiem czy to Ci cos pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia8
chodzi mi o damskie...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starcilas cnote
tez masz wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia8
głupie teksty!!!!!! patrze nikt i tak nie doradzi!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam bardzo ja probuje i wg mnie sa calkiem fajne a to ze sie nie znam na damskich butkach to nie moja wina :( moze wpadnia na topik jakas niewiasta to Ci pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia8
jej nikt tu i tak doradzic nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia8
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najmodniejsze na jesienne spacery po parku będą buty sięgające kostki lub nachodzące na nią, na małym słupku, najlepiej wiązane z przodu,w kolorach jesiennych bądź ekstrawaganckich - jako dodatek :) http://osobista-stylistka.blog.onet.pl/2,ID335408497,DA2008-08-10,index.html a jeśli nie działa wejdź na mój blos i znajdź temat "buty na jesień" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"buty sięgające kostki lub nachodzące na nią, na małym słupku" nie wiem co to ten slupek, ale to moze moje z linka w moim 2 poscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trendy w butach jesień 2008 Prawdziwa różnorodność form króluje wśród botków do kostek oraz butów z krótką, otulającą kostkę cholewką. Niezwykłe zróżnicowanie nosków i obcasów pomoże każdej elegantce znaleźć idealny dla siebie fason. Przody zaokrąglone lub spiczaste, obcasy w formie lejka, słupka lub okrągłe, to tylko część propozycji na nadchodzący sezon. Wyrafinowane detale, takie jak marszczenia, stębnowania i sznurowania, nadadzą indywidualnego wyrazu tym modelom butów. Bez kozaków w tym sezonie się nie obejdziemy. Obok sprawdzonych modeli oficerek będziemy nosić kozaki o wąskiej i przylegającej, bądź trochę luźniejszej, "pogniecionej" cholewie. W tych modelach odnajdziemy styl rodem z filmów o przygodach Robin Hooda. Kozaki sięgające ponad kolana są pięknie ozdabiane: czy to dekoracjami sztrasowymi, czy też wiązaniami lub mankietami. Masywne obcasy sprawią, iż kobieta na pewno nie straci gruntu pod nogami. Sportowo-eleganckie elementy dekoracyjne w postaci guzików, mankietów lub ozdobnych wyłogów na wierzchu cholewy nadadzą butom modnego sznytu. Szary jest zdecydowanie kolorem sezonu jesień/zima 2008 - można go łączyć z niemalże każdym innym kolorem. Ważną rolę odgrywać będzie również cała gama brązów - od jasnego koloru curry, poprzez odcienie koniaku, aż do ciemnego brązu. Beże oraz kolory lila i fiolet dodatkowo ubarwią kolekcję. Wiele modeli obuwia nie ma określonego jednego koloru, charakteryzuje je połączenie trzech kolorów lub większej ilości barw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×