Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miska897

do kobiet,ktore zostawily swoich mezow na rzecz kochankow

Polecane posty

Gość miska897

Jak wam sie uklada?Co zadecydowalo o takim posunieciu?Czy nie obawialyscie sie tej decyzji?Czy nie zalujecie teraz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałujemy jak cholera
nawet o tym nie myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska897
dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałujemy jak cholera
bo kochankowie kopnęli nas w dupy, mężowie się wypięli, a dzieci- opluły. Taki los niewiernych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska897
czy to znaczy ze sprawiedliwosc zawsze jest na tym swiecie i los zawsze rowno rozdzieli?Ze nie mozna budowac swojego szczescia na nieszczesciu innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z Zielonego Wzgorza666
dokladnie tak;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska897
A co jesli kocha sie kochanka ponad wszystko?Jesli kochalo sie go przed wlasnym slubem, podczas malzenstwa?Czy milosc nie rzadzi sie swoimi prawami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam inne zdanie
Wreszcie jestem SZCZESLIWA! Nie rozumie czemu mowicie, ze nie warto budowac szczescia na nieszczesciu innych... hmmm kogo nieszczescia? Czy w przeszlosci kiedy bylyscie mlode nie zmienialyscie chlopakow partnerow itp bo dochodziliscie/bo dochodzilas do wniosku ze to do nieczego nie doprowadzi, jestes nieszczesliwa i jak tak dluzej bedzie to wkoncu zmarnujesz sobie zycie. Przeciez zdradza sie z jakiegos powodu. Nie poddaje sie kochankowi/ nie szuka sie kochanka jesli nie ma przyczyny? Przynajmniej tak postepuja jakies logiczne kobiety ktore chca jakiegos normalnego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam inne zdanie
przepraszam za skrot myslowy nie szuka sie kochanka, jesli nie ma przyczyny - mam na mysli zwiazek jest zly, nie dopasowanie wzajemne, facet olewa, nie docenia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyślmy
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karararoka
milosc nie widzi tych przeszkod,ktore widzimy my-takich jak akt malzenstwa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam inne zdanie -> masz całkowitą rację i zgadzam się z Tobą choć facet jestem :) :classic_cool: mało tego zawsze twierdziłem i twierdzę,że zdrada jest skutkiem a nie przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
zdrada jest skutkiem działań a przyczyną zdrady jest rozpad związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyz- mówisz z punktu widzenia faceta zyjącego u boku kobiety oziebłej, punkt widzenia kobiety normalnej, żyjącej u boku faceta o niskim poczuciu własnej wartości, który podbudowuje je na obcej dupie, jest zupełnie inny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed - Ty zdradzasz, bo jestes podłą świnią :P zapamietaj, ze tylko kobiety zdradzaja bo czegos im w związku brakuje i ich partnerzy je zaniedbują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hygga
w stanach jendna zabiła swoje dzieci dla kochanka bo powiedział, że nie zwiąrze się z nią ze wzg na dzieci a takie śliczniutkie były i mądre :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy -> pijesz do mnie :P :D????? komiczne -> tyż prowda :D:D:D:D zapomniałem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze....
x..jak zwykle sie z Toba zgadzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×