Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

morski kamczyek Ok ... :D M tylko nam ciągle zawadza ... Muchozolem go :D Wiesz co kochana, ale takiej walki z motylami i śmami to ja nigdy nie mam jak Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamczyek
tak Muchozolem i węglem po oczach .... ja nie mam wyskoczyła na mnie znmienacka jak jadlam kolację motyl nie M oczywiscie .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamczyek
Ezo a węglem nikt dzisiaj do Ciebie nie pisał nic ? :( .,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamczyek
Ezo to źle bardzo źle musisz na śląsk jechać tam dużo wungla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamczyek
ezo a myślisz że coś napisze na to? czy od razu jobnie :classic_cool: i odstawi od miodu to lepiące się do niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamczyek
spoko oko przecież nic nie pisze.... Ty wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamczyek
pomarańczka a Tobie co znowu sie nie podoba>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma mnie Ja tez mam piegusy:D hehe i to bardzo dużo:P Ale nie oddam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wróciłam z pogaduch ujarana fajkami i perełką mocną:-D Necia no właśnie nie rozstali sie ale oboje stwierdzili że teraz nie chcą ślubu, ale podobno nadal sie kochaj.ą:-O no ja myślę że to niestety(albo stety kwestia czasu). jeszcze raz powtórzę-lepiej 5 minut przed ślubem niż po! oni nie przełożyli go tylko ODWOłALI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak spokojnie??????Nie pomylilam topiku???????Wczoraj wieczorem prawie sie zlamalam ale PRAWIE robi duuuuza roznice:)W mojej glowie znowu zaczely kielkowac mysli.ze w sumie nie ma nic zlego w bzykaniu sie z bylym,przeciez robie to z niekonczacej sie i wielkiej milosci forever;pomaga mi to rozladowac napiecie sexualne i emocjonalne;to w sumie tak jak wyjscie na basen czy silke;jest nieziemsko przyjemnie;wystarczy wziac komoreczke i wyslac jednego eska i cala masa innych kretynskich argumentow za tym zeby nadstawic tylek.Dlaczego moje postanowienia to wieczna sinusoida?.Kuzwa od zawsze tak mam,ze jestem w stanie usprawiedliwic przed sama soba wszystkie moje zyciowe wpadki.Pierwsza bitwe z sama soba wygralam ale to nie koniec wojny.Why me.why?!pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z licznymi prośbami o wykasowanie swoich postów z tego topiku ewentualnie całego topiku proszę o wpisanie się na śmietniku kto jest za skasowaniem a kto przeciwko. Jeśli większość będzie ZA skasuje cały topik. Aha, wpiszcie się pod swoim nickiem a nie na pomarańczowo jak do tej pory co niektórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest straszne... a o tamten topik nawet nikt nie zapytal czy ktos by nie chcial go zostawic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×