Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paski paseczki...

czy ten wzór mocno mnie poszerzy???

Polecane posty

wiesz, paski poziome zawsze poszerzaja, ale dekolt V jest dobry, bo wydłuża..ale nie wiem jaki masz typ figury..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paski paseczki...
biust mam spory, bo 80D;-) i tak w okolicy brzucha i bioder mam wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sie nie znam, ale podobno poziome paski nie wyszczuplaja za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paski paseczki...
Muniek-:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muniek znasz sie, znasz ;) bo nie wyszczuplają, niestety..są stworone dla bardzo szczupłych dziewczyn..wiesz, żebyś nie wyglądała jak lizak..szczupłe nogi i dużo na górze..ma dwa plusy ten sweterek, konczy się w dobrym miejscu bo nie na chodzi na biodra, no i ten dekolt V..jeśli nie bedzie w bardz kontrastowych kolorach np. czerń i biel, tylko podobnych do siebie np. czerń i ciemnoszary, to ok, chociaz paski zawsze beda poszerzać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paski paseczki...
AlaOlo-piekne dzieki:-).A moze wyszykasz mi cos ze sweterkow, niedrogich:-) na Allegro -tzn, ktorych kroj mnie wyszczupli?Plisssss:-)Widac ze znasz sie na tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze najpierw sprawdzimy jaki masz typ figury :) ? odpowiedz, proszę, łatwiej będzie mi wybrać :) Ramiona : -szerokie -średnie -wąskie Piersi : -duże -średnie -yy..zaraz..gdzie mój mikroskop? Tułów jest : -długi -średni -krótki Talia : -bardzo widoczna -lekko zarysowana -niewidoczna Brzuch : -płaski -zaokrąglony -duuuuży Biodra : -wąskie -proporcjonalne -szerokie Pupa : -mała, zgrabna -płaska -idealna tak, istnieją takie -oj...duża Uda : -bardzo szczupłe -zwyczajne -grubsze -uda? to raczej pnie drzew Przedramiona i łydki : -jak u gazeli -szersze na górze, wąskie na dole -łokieć/kolano przechodzi w nadgarstek/kostkę..niezauważalnie.. Nogi : -długie -zwyczajne -krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie ten bardzo mi się podoba, modny kolorek (chyba,ze Ci sie nie podoba, to znajde inny ;) ), kończy się w dobrym miejscu, dekollt, który można ułozyc w zaleznosci od potrzeb figury - w Twoim wypadku w V, do tego np. długi naszyjnik i jesteś wyższa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paski paseczki...
ojej, ale tego jest...;-) no to zaczynamy: Ramiona-srednie Piersi-duze Tułow-sredni Talia-niewidoczna:-( Brzuch-zaokraglony Biodra-proporcjonalne Pupa-srednia, reszta opci nie pasuje;-) Uda-grubsze Nogi-długie-jak na moj wzrost;-) Pieknie dziekuje za fatyge:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paski paseczki...
Ala-ale ta cena...:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moim zdaniem kup
sobie ten który nam pokazałas.Szerokie poziome paski wbrew utartym schematom nie pogrubiaja zanadto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paski paseczki...
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiem, ze z tych, które pokazałaś, ten czarno -szary najlepszy :) moze troche "smutny" ..ale pamietaj zeby bylo jak najmniej bialego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paski paseczki...
AlaOlo-serdecznie dziekuje:-).Juz wiem o co chodzi;-)I chyba wezme ten czarno-szary, najbardziej mi sie podoba:-).Ogólnie bardzo lubie takie dekolty jak pokazałas;-).Powiedz mi jeszcze kochana co ze sweterkami "kopertowymi"?Wkleiłas mniej wiecej taki o jaki pytam, zaraz wkleje link do kopertowego ktory mi sie nawet podoba, a Ty daj znac -jak bedziesz czy moze byc.Jeszcze raz serdeczne dzieki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paski paseczki...
a jak z kolorami?jastem blondynka, niebieskie oczy....Do tej pory najczesciej kupowałam czarne ciuchy, wiadomo-czern wyszczupla, ale mam juz dosc tej załoby:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje kolory to łagodne, gołębie błękity, dymne szarości, delikatne fiolety i chłodne beże. Zacznę od tego, czego nosić nie powinnas. Przede wszystkim kolorów jaskrawych, unikaj czerni. Od czasu do czasu, przy wieczorowym makijażu możesz założyć czarną suknię, nigdy na dzień. Powinnas zrezygnować z wszelkich złocistych odcieni: łososiowego, pomarańczowego, brzoskwiniowego, rudego. Przyjrzyjmy się bliżej kolorowi czerwonemu. Jeśli go wybierasz, ma to być raczej czerwień zbliżona do arbuza niż pomidora czy marchewki. Najbardziej zdobiące, to opisane na początku błękit i jasny lila, złamana biel, chłodne zieleń i czerwień, beż i brąz, aż do odcienia gorzkiej czekolady. Czernią jest zgaszony granat. Beże wyglądają trochę smutno, należy je zatem ożywić. Może to być szalik, apaszka albo malutka chusteczka w kieszonce żakietu. Znakomicie wyglądają dwie chusteczki w różnych odcieniach np.: cyklamenu, cytrynowego lub turkusowego. Warto podkreślić, że turkus jest stworzony dla Ciebie. Ten sweterek też będzie Ci pasował :) tylko pamiętaj o kolorach :) wiec z tych sweterkow na pewno turkus,chłodna pistacja, ewentualnie oliwka i śliwka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paski paseczki...
jeszcze raz serdecznie dziekuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paski paseczki...
na ten w szaro-czarne pasy, a ten kopertowy -oliwka, bardzo mi sie podoba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paski paseczki...
Muniek-jestes facetem???Jakies niezwykłe to Twoje zainteresowanie ciuchami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak facet jestem :) ale nie jest ze mna najgorzej juz chyba zaczalem rozumiec roznice miedzy spodniczka a sukienka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×