Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nitkaaaaaaa

Co o tym myślicie?? związek 19-latki z...

Polecane posty

Gość
nitkaaaaaaa => współlokatorki można też dmuchać niezobowiązująco. Nie załamuj się - do seksu nie potrzeba miłości :P "(...) ma duze poczucie chumoru ja tez" - właśnie widzę. Roześmiałem się do łez :P W sumie cię rozumiem. Boisz się, że za stary, a podobno drzewo gnije od korzenia... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynka007
Pan Apostoł Nienawiści chyba ma jakieś kompleksy skoro pisze tylko o seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitkaaaaaaa
poczekam i zobacze jak beda wygladaly nasze kolejne spotkania, czy cos sie mniedzy nami zmieni, narzaie chce go lepiej poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 25 latttt
mam właśnie bardzo duże potrzeby i moge realizować swoje fantazje tylko z moj a dojrzałą kobitą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynka007
Tak będzie najlepiej. Nie należy od razu wszystkiego skreślać ze względu na różnicę wieku ale z drugiej strony chyba wspólne mieszkanie to trochę za wcześnie. Najlepiej jakbyś go lepiej poznała i dopiero się zdecydowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
karolynka007 => ogromne :o Poczynając od mikro penisa na onaizmie kompulsywnym kończąc. :P Wszak sednem związków damsko-męskich jest szukanie dziury w całym, jeśliś jeszcze nie zauważyła... P.S. Uruchom szare komórki i przestań się okłamywać, co do swojej inteligencji i błyskotliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Hanna19
moja znajona bo nie kolezanka wyszla w tym roku za maz za mezczyzne czterdziestoletniego a jest w moim wieku czyli ma 19 lat:o tylko powod malzenstwa byl prosty duza kasa meza wiec roznica wieku nie miala znaczenia. Jak ci sie podoba to sprobuj bo potem mozesz zalowac ze nie sprobowalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitkaa --> próbuj! niczym nie ryzykujesz, a może się to okazać ciekawą przygodą... mnie osobiście nie wyszło z facetem 9 lat starszym, ale dużo było w tym mojej winy... on chciał ustatkowania, a ja od tego uciekam jak diabeł od święconej wody. ale znam bardzo dużo takich związków... największa różnica wieku to 16 lat... i są ze sobą bardzo szczęśliwi:) trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasniemialam podobny temat, tylko ze tam sie chwalilam dziewczyno nie ma problemu!!! ja mam 18 moj 36 i jest nam cudnie juz cale 4 lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Hanna19
kciukiem a co twoi rodzice na to? nie maja nic przeciwko waszemu zwiazkowi?? czyli jak mialas 14 lat zaczelas spotykac sie z 32 latkiem? sory ale to brzmi troche jak pedofilstwo:O ciesze sie ze moj partner jest tylko 2 lata starszy ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna wyjezdza z peofilstwem ehh juz mnie o to kretyni ,,objechali'' na moim topiku wiec sobie odpuscie poznalam go jak mialam 15, napisalam ze mam 18 lat bo w grudniu mam dopiero dziewietnaste urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×