Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Baba Jaga Nowa

Co oznacza w naszych czasach być kobietą?

Polecane posty

Gość Baba Jaga Nowa

jAK W TEMACIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być kobietą w dzisiejszych czasach to przede wszystkim wolność wyboru. Kobieta w dzisiejszych czasach jest niezależna, wolna, mądra. Świat kobiety nie kreci sie już tylko wokół męza, dziecka, domu, jej światem jest rodzina, satysfakcjonująca praca, hobby, przyjaciele. Nie trzyma się kurczowo ramienia faceta tylko po to by był, bo wie doskonale, że tego kwiatu jest pół światu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
SMUTNE JEST COś NAPISAłA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
WE WSZYSTKIM. A NAJBARDZIEJ W TYM żE ROBI Z SIEBIE I MężCZYZNY TOWAR. ZAś ZWIąZEK Z MężCZYZNą TRAKTUJE JAK ZWYKLY HANDEL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Baba, napisz w takim razie swoją definicję, podyskutujemy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
JA NIE POSIADAM SWOJEGO ZDANIA, DLATEGO PYTAM O OPINIE LUDZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że starasz się czytac między wierszami nawet wtedy, kiedy niczego tam nie ma:D O jaki handel Ci chodzi ptysiu ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxz
Byc kobieta w dzisiejszych czasach, to wykorzystywac we wszystkim faceta. Byc pieprzona suka, bez uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
HANDEL POLEGA NA WYBORZE. NUDZI CI SIę JENDA RZECZ, ALBO PRZESTAJE PODOBAć, TO WYRZYCASZ Ją NA śMIETNIK I WYCIąGASZ RęKę PO NASTęPNą. tAK WYNIKA Z TEGO CO NAPISAłAś. SPROWADZIłAś KOBIETę I MężCZYZNę DO ROLI PRZEDMIOTóW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
JASNE. NIE TEN FACET, TO INNY. A JAK NIE INNY, TO JESZCZE INNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdo Babo nie chodzi o wymiane na lepszy model z nudów, choc i tak bywa i mamy do tego prawo;) chodzi mi o to, że kobieta nie musi zyc z alkoholikiem bo on utrzymuje rodzine, może iśc do pracy, usamodzielnić sie i kopnac w dupe psychopatę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
nIE ROZUMIEM, CO DOPRAWDY MIAłA NA MYśLI PISZąC Świat kobiety nie kreci sie już tylko wokół męza, dziecka, domu, jej światem jest rodzina. CZYM SIę RóżNI RODZINA OD śWIATA SKłADAJąCEGO SIę Z MężA DZIECKA I DOMU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
JA NIE WYRAżAM MOJEGO ZDANIA. JA JEDYNIE UPRZEJMIE PYTAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie bycie kobieta w dzisiejszych czasach tez kojarzy mi sie z wolnoscia, niezaleznoscia, prawem decydowania o sobie i o wlasnym ciele. Choc niestety pod wieloma wzgledami wciaz panuje zacofanie, ale to zalezy od srodowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
ROZUMIEM. KOBIETA NIE MUSI żYć Z ALKOHOLIKIEM. A KTO JEJ KAżE żYć Z ALKOHOLIKIEM? A WCZEśNIEJ - KTO JEJ KAżE WIąZAć SIę Z ALKOHOLIKIEM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dla większości jest to arcytrudne zadanie,niejednokrotnie awykonalne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
A NA CZYM POLEGA ZACOFANIE O KTóRYM WSPOMINASZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy
Świat schodzi na psy a kobiety jako te mądre pomagają w tym i wypaczają obraz samych siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baba- nie wyrywaj pojedynczych wyrazów z kontekstu, chodziło o to, że nie tylko wokół rodziny biegamy, ze równocześnie spełniamy sie jako żony, matki biznesmanki, sportsmanki itd. szerszych horyzontów chłopie zycze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
TO ZADAM DODATKOWE PYTANIE. CZY WSPółCZESNA KOBIETA, MAJąCA WSZELKIE MOżLIWOśCI DECYDOWANIA O SOBIE JEST BARDZIEJ SZCZęśLIWA, NIż KOBIETA, O KTóREJ GODNOść I HONOR BILI SIę RYZERZE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyz- tylko z lenistwa awykonalne, chciałyby to by potrafiły, ale zawsze jest cos za coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baba jaga, zacofanie to niemozliwosc decydowania o sobie, np. ze wzgledu na konwenanse, nacisk srodowiska, wychowanie lub czasem po prostu niemozliwosc decydowania o sobie, jak np w przypadku tez dziewczynki, ktorej szpitale pod naciskiem srodowiska katolickiego nie chcialy usunac ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
:( WłAśNIE. WSZęDZIE Są KOńCóWKI "MANKI". TO śLEPE MAłPOWANIE MęSKIEJ RZECZYWISTOśCI JEST PO PROSTU SMUTNE I żAłOSNE. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem takkk
im więcej mamy wolności tym bardziej uświadamiamy sobie ile nam jeszcze brakuje do jej pełni.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×