Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Baba Jaga Nowa

Co oznacza w naszych czasach być kobietą?

Polecane posty

Gość Baba Jaga Nowa
A CO OZNACZA CIążę? CO OZNACZA TERMIN "USUNIęCIE CIążY"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baba Jaga, kiedy rycerze bili sie o kobiety? Chyba w bajkach. Kiedys kobieta byla towarem w meskim swiecie, tyle byla warta ile jej posag, i za tego wychodzila, za kogo interesy pozwalaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
pROSZę MNIE UśWIADOMIć, ILE WOLNOśCI BRAKUJE KOBIECIE DO OSIąGNIęCIA PEłNI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
bILI SIę, BILI. pISALI POEZJE, WIELBILI KOBIETę I MIłOść DO KOBIETY. CZYTAłAś SONETY SZEKSPIRA? A SłYSZłAś O CZYMś TAKIM JAK SONETY PETRARKI? ZERKNIJ W WOLNEJ CHWILI W PIEśNI GAłCZYńSKIEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
a CO TO JEST UWSTECZNIONY PRAWICZEK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem takkk
chodzi o to, ze niby mamy wolnośc i teoretycznie mozemy robic co chcemy ale mimo wszystko pewne utarte schematy i konwenanse nie pozwalają kobiecie realizować swoich celów bądź bardzo to utrudniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baba Jaga, do jakiej pelni? Nigdy swiat nie bedzie rajem, nigdy wszyscy nie beda szczesliwi, ale przynajmniej mozemy miec prawo kierowania wlasnym losem. Nie chodzi o to, zeby byc takie same jak mezczyzni, ale zeby miec takie same prawa. Nie zalezy mi na posiadaniu penisa i pracowaniu w kopalni, zalezy mi na tym, zeby nikt za mnie nie decydowal i nie traktowal mnie jak dziecka, jak glupszej. Ide do pracy, ta dyskusja jest i tak bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
KIEDYś WARTOść KOBIETY OCENIANO WIELKOśCIą POSAGU. a TERAZ CZYM SIę MIERZY WARTOść KOBIETY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
JAKIE Są CELE KOBIETY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
CO UTRUDNIA REALIZACJę CELóW KOBIETY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
kTO Z NORMALNYCH LUDZI UWAżA I TRAKTUJE DZIECKO ZA GłUPIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baba Jaga, sonety sonetami, a rzeczywistosc byla o wiele smutniejsza, zwlaszcza 95% kobiet pracujacych w niewolniczych warunkach jako tania sila robocza. W przeszlosci jak bylas kobieta uboga to znaczylas tyle co bydlo, a jak bogata, to tyle, co twoj posag. Radze sie uczyc przeszlosci z innych zrodel niz sonety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
A JEKIE źRóDłA DO NAUKI POLECASZ, SKORO SZEKSPIR, PETRARKA I GAłCZYńSKI Są DO DUPY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
a KIEDYś WARTOśCI KOBIETY NIE MOżNA BYłO OCENIć, JAKIM BYłA CZłOWIEKIEM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogole poezja jest do bani
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
JASNE, POEZJA JEST DO BANI. CZYżBY KOBIETA NIE CZYTYWAłA POEZJI DLATEGO żE POEZJA JEST DO BAN I?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
A CO TO JEST COOL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
OCZYWIśCIE. DYSPONUJESZ WOLNOśCIą WYBORU. :) PRZYPOMINASZ SOBIE WąTEK MIłOSNY W WOJNIE I POKOJU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-aśka
Baba Jaga, podpierasz się twórczościa, więc zerknij choćby do "Lalki". Czy chciałabyś być w roli Izabeli Łęckiej? Czytałaś "Dumę i uprzedzenie"? Wszyscy wyśmiewają się z pani Bennett, ale prawda była taka, że wówczas kobieta miała tylko dwa wyjścia - za mąż lub biedować w roli ubogiej krewnej na posyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
idealna kobieta dziś: ma piękne ciało, długie rzęsy, nieskazitelna cerę, pełne i zmysłowe usta, jest spełnionym zawodowo fizykiem nuklearnym, jest świetnym kierowcą, wychowuje dwójkę pięknych dzieci na genialne młode osoby, robi wspaniałą pomidorową oraz gołąbki, w łóżku ma mulitorgazmy, chętnie robi 'loda'... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
NO, WRESZCIE JAKIEś KONKRETY. GDZIE MOżNA NABYć SAMOUCZEK DO NAUKI FIZYKI MAłYCH CZąSTEK? dOBRZE MIEć POD RęKą COś CIEKAWEGO DO POCZYTANIA, POMIEDZY PRASOWANIEM A ZAWIJANIEM GOłąBKóW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
A JA UWAżAM, żE JEDNą Z NASZYCH BIED JEST TO, żE ZA DUżO CZYTAMY. MęSKIE SZOWINISTYCZNE śWINIE STOJą ZA Tą NIBY LITERATURą I PRZY POMOCY LITEREK SąCZą SWOJą EGOIZTYCZNą FILOZOFIę żYCIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
zapomniałam dodać, że jest świetnym psychologiem i wie, że mężczyźni się z Marsa więc nie wymaga kwiatów, pamiętania o rocznicach, przytulania i trzymania za rękę... wiadomo przecież, że od faceta się nie wymaga:-) bo jeszcze, spluńmy za lewe ramię, pójdzie precz do koleżanki z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×