Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Baba Jaga Nowa

Co oznacza w naszych czasach być kobietą?

Polecane posty

Gość a-aśka
Akurat "Dumę i uprzedzenie", którą się podpierałam, napisała kobieta. Chyba że to facet ukrywający się w imię szowinistycznego spisku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
faktem jest to, że wraz ze zdobyciem praw, kobietom przybyło obowiązków ale i mężczyzna dziś ma wyśrubowane standardy dziś są czasy ideałów i partnerów doskonałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...szkoda, że rzeczywistość za tym nie nadąża...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
ZA CZYM RZECZYWISTOść NIE NADążA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
cO TO JEST IDEAł? CO TO JEST PARTNER?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dobrze wiesz Babo - rzeczywistość śmieje się z ideałów...marzeń...i partnerstwa...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
żEBY SIę MOżNA BYłO Z CZEGO śMIAć, POTRZEBA MIEć śWIADOMOść ODNOśNIE NATURY TEGO CZEGOś. PROSZę MI WYJAśNIć ZNACZENIE OKREśLEń - IDEAł I PARTNER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
O! CORAZ WIęKSZA ELOKWENCJA DAJE ZNAć O SOBIE. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis pryszczatek
Opowiem Ci o mojej koleżance z mojej poprzedniej pracy... M jest związana z A. Wstaje rano, wyprowadza ich wspólnego psa, robi im śniadanie, prasuje jemu i sobie koszule i bluzki (i jego praca i jej wymaga eleganckiego stroju), o siódmej jest w pracy i siedzi tam do czternastej, wraca do domu i wyprowadza psa, robi obiad, idzie do drugiej pracy, siedzi tam od dziewiętnastej. A wyprowadza psa raz dziennie, mimo, że idzie do pracy na dziewiątą i wraca kiedy chce, a bywają dni, że w ogóle do pracy iść nie musi. Obiadów A też nie robi. Zakupów też nie, bo właściwie to on nie wie co kupić. Prania nie zamoczy i nie nastawi - bo nie. Naczynia? Owszem kiedyś chciał pomóc, ale jak poszły trzy kubki, M stwierdziła, że będzie to robić sama. Brzmi niewiarygodnie? ale to prawda:-) Myslisz pewnie, facet burak:-) Nie, adwokat:-) Ona zarabia w sumie w tych dwóch pracach ponad trzy tysiące. On w kancelarii, której jest właścicielem, bo odziedziczył ją po ojcu, wyciąga ok czterdziestu tysięcy:-) M jest ideałem dla A A czy partnerem? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babo - nie ma Ideałów - one istnieją tylko w naszej wyobraźni...masz 2 wyjścia : 1/ marzyć dalej...2/zadowolić się tym, co masz ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
cHYBA MASZ RACJę. IDEAłóW NIE MA. ZA TO Są PARTNERZY. A TO JUż ZUPENE DNO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
ECH, JAK JA BYM CHCIAłA MIEć POD DACHEM WłAśCICIELA KANCELARII Z PRZYCHODAMI 40 TYS. Zł MIESIęCZNIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babo - nic nie jest tylko czarne lub białe...są jeszcze na świecie wartościowi ludzie - ja w to wierzę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga Nowa
DOPRAWDY? pISZESZ JAK NASTOLATKA. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
chciałabyś się zamienić z tamta kobietą? naprawdę? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×