Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karararoka

Jak wspominacie pierw. spotkanie w realu-znajomosci internet.

Polecane posty

Gość karararoka

zastanawiam sie- jak to jest poznaliscie sie przez internet i kiedys musi byc ten pierwszy raz,kiedy spotykacie sie w rzeczywistosci? i co wtedy? zaskoczenie? rozczarowanie? dziekuje za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie spotykałam
ważne żeby przez internet tylko złapać kontakt i jak naszybciej sie spotkać na żywo jedyna znajomość, która utrzymywałam w necie przez 2 miesiace a dopiero potem real to kompletna klapa reszta ok nawet z doma na dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknię za ....
Spotkań miałam kilka ... ale jedno to było coś ;) Już w mailach "iskrzyło ", pojawiło się to "coś" ,jakaś tęsknota, zauroczenie literkami ...A spotkanie ? ....To była czysta chemia ,coś wspaniałego , to co było w mailach w rzeczywistości okazało sie100 razy silniejsze ... Inne spotkania , tak jak maile , miło ale bez tego czegoś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy się nie rozczarowałam.....nawet powiem, że spotkania przeważnie przeszły moje oczekiwania....więc luzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karararoka
sama jestem w sytuacji, piszemy do siebie maile od 2 miesiecy i iskrzy bardzo...tylko boje sie,ze przez taki okres czasu stworzylam w swojej glowie ideal i przy spotkaniu na zywo przezyje rozczarowanie,tudziez on mna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkaaaaaaaaaa
pierwsze spotkanie hmmm....nie bardzo , nie przypadl mi do gustu i gdyby nei to ze nalegał na kolejne to pewnei bym sie juz nie spotkała z nim na drugim juz było lepiej trzecie jeszcze lepiej......... dziś jest moim męzem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewak1981
nasze pierwsze spotkanie to była porażka- to bylo jakieś 6 lat temu- ale postanowiłam dać nam druga szanse- w pazdzerniku tego roku bierzemy slub)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkaaaaaaaaaa
ewak1981 GRATULUJE ja tez dałam mu druga szanse bo stwierdzilam ze nie moge przekreslac po 1 spotkaniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karararoka
no niezle kobietki-gratuluje:) ja co prawda nie wybiegam az tak daleko w przyszlosc ze swoimi marzeniami,ale po prostu boje sie tego,ze w realu wyjdzie znacznie wiecej negatywnych cech i zburza mi ten obraz,ktory sobie budowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewak1981
dzieki kobietkaaaaaaaa )) tak nam sie fajnie gadalo na necie a w realu CISZA.......... już nie wiedziałam co robić)) pożniej okazało się że mój pan zakochał się we mnie od pierwszego spojrzenia i zwyczajowo go piorun trzasnąl)) przynajmniej tak twierdzi)))) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×