Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daroo9787

Żony, dlaczego nie lubicie sexu??? Jak spotykałem się z dziewczyną, późniejszą

Polecane posty

@ona, ale to jest złe! brakuje takiej dreszczyku emocji? niech sie obleje zimna woda albo przystawi rozgrzane zelazko do dupy, emocje gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie walę się na bokach-jak to ujołeś to był tylko jeden jednorazowy wyskok,choć nie powiem że mam ochotę na więcej ale mąż rodzina jest najważniejsza dla mnie,a z tym beznadziejnym seksem lub jego brakiem jakoś sobie radziłam i będę radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poranna kawkaa a wiesz co mi przyszło do głowy ze jak sie nie ma problemów to samemu sie je robi i myśle ze to dotyczy wszystkich fajnie jak te problemy są miłe :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,...
ostry - przestan pierdolic jak potłuczony :) to ze dla ciebie jest wazne to co wazne wcale nie oznacza , ze dla innych też ! ty sie polewał głabie zimna woda , inni chca czegos innego ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostry_meksykanin wszystko jest złe co rani drugiego , tylko nie wiadomo co jest gorsze .... :P kobiety są takie sama jak faceci , ale to im sie obrywa zawsze ... :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ona, wszyscy jestesmy popierdoleni i zli, tutaj nie ma co generalizowac ze baby gorsze od facetow. Ale jednostki zawsze chetnie bede tepic, zwlaszcza te slabe. Its fun! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodzę się z tobą że takie zachowanie jest kurestwem ale ja mam przynajmniej odwagę się przyznać do tego co zrobiłam żle,a ty już nie udawaj takie święcie świętego bo i tak ci w to nie uwierze,a zresztą co ty masz do mojego życia,pisze jak jest a jak ci nie pasuje to po prostu nie czytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivianaaa to co chcesz przekazać biedakowi ? dobić go swoją szczerością ? no chyba nie ? jesteś przeciez delikatna :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba nie bedziecie sie tu sprzeczać ostro biedny facet szuka wsparcia nawet jak jest frajerem to nie znaczy ze jest gorszy ..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,...
kobieta jest jak dupa od srania by mezowi dawła ! i odwrotnie oczywiscie - tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matacz ,,,... i tu sie z Tobą zgadzam w całej całości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie tam, pierdole sprzeczanie sie. swoje powiedzialem, a autor tematu powinien swoje jaja znaleźć i zrobic cos ze swoim zyciem bo zal dupe sciska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,...
wyjscie ma proste , kochanka - chetnych pełno i w dodatku na pewno młodsze od zony he he he . innymi słowy - JAK SIE DBA TAK SIE MA - to tekst do zon oczywiscie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ze ja zawsze sie z facetami tak zgadzam no .... aż sie sama soobie dziwie , chyba coś ze mna nie tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,...
Nie sadze... po prostu lubisz sex i wiesz , ze bez niego ani rusz i ze to jest normalne co wielu uwaza za nienormalne . chce ci sie pic .....? siegasz po picie , jesc ..... po jedzenie , nie rozumiem dlaczego z sexem miało by byc inaczej . a wielu tak sadzi zasłaniajac sie ciagle , ze mają "mózg" akurat chyba arbuz !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze matacz ,,,... nie mam co powiedzieś odkryłeś mnie :P i zamykasz mi usta swoją wypowiedzią , a zostaje mi napisac tylko zgadzam sie z Tobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p38
moja ,jak nie chce dac ,to jej tlumacze , nawet jestem mily , no i kurwa ją to nie wzrusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O tempora o mores !
Wyrazy współczucia dla autora postu. Życie z taką samolubną kobietą musi być straszliwą męczarnią. Ja kiedyś zadawałem się z taką, którą do seksu trzeba było zmuszać. Dopiero później spostrzegłem się, że w rzeczywistości to większość wspólnych zajęć w tym związku ja inicjowałem. Kobiety są samolubnymi istotami i dla nich najważniejsze są wyłącznie ich potrzeby. Ja zerwałem wszelkie związki z moją oziębłą narzeczoną i teraz mam wiele partnerek, które są chętne do wszystkiego. Wniosek z tego taki, że chyba lepiej się nie oświadczać/żenić bo su*i robią się wtedy wredne i choćby im różami usłać życie, to i tak mają cię w dupie. Trzymać na dystans i korzystać z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgbtfntnyn
przestancie mowic, ze to wina tego ze nie spali ze soba przed slubem. Pelno facetow sie zali ze 'przed slubem byla goraca i miala ochote 4 razy dziennie, a po slubie, czy dziecku jej sie odechcialo'. Ja np. czekalam3 lata z seksem bo nie bylam pewna czy to ten jedyny, a teraz robimy to bardzo czesto. Jesli zona jest taka religijna, z zasadami to powiedz jej ze seks to wyrazenie milosci. Skoro ona go 'nie lubi' to znaczy ze nie lubi okazywac ci milosci. Kazdy ksiadz jej to powie. Poza tym powiedz, ze bedziesz stral sie uniewaznic malzenstwo i rozpowiesz ludziom jaka jest. badz dla niej zimny, nie intteesuj sie jej sprawami. i bedzie woz albo przewoz. albo sie kobita ogarnie i zrozumie na czy malezntwo polega albo bedzi koniec. No i na koniec, nie usprawidliwiam jej oczywiscie ale postaraj sie troszeczke ja zrozumiec. Skoro ktos od dziedzinstwa slucha od rodziny jaka to reputacja jest wazna, ze kobieta ktora lubi seks to dziwka, ma naprawde baaaaaaardzo trudna do pokonania bariere. Ale oczywiscie MUSI to zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro nie zazroszcze ci :( zrobila cie w trabe tak nie wolno widomo ze facet potrzebuje w sumie kobieta tez potrzebuje no dziwna ta twoja zona. Idz do vera icona ona kazdemu daje niezle sie bzyka ciagnie tak samo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś sam z tym problemem. Mam 31 lat i też jestem 9 lat z kobietą z małymi potrzebami seksualnymi (mniej więcej co ok 1-1,5 miesiąca). Wiele tutaj było rad żeby samemu stać się oziębłym - to nie daje wiele - po prostu w koncu kobiecie się zachce, stanie się milsza, a jak się zaspokoi to znowu 1,5 miesiąca lód. A nawet jak sie zachce seksu to co to jest - 1-2 minuty seksu, dojdzie i ma dosyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdzie ją dobry *****cz to się kobieta w końcu wyżyje. Frajerzy na drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×