Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cyferka szczęścia

czy to dobrze, że planujemy??

Polecane posty

Gość ws
jeszcze zmienisz zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana słońcem
Nie martw się, to minie szybko. Sama też nie lubiłam liceum. Pójdziesz na studia, to zobaczysz jakie życie jest piękne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie zaręczyłam w wieku
17 lat, teraz mam 21 lat i nadal jestem z tym samym chłopakiem, zamieszkaliśmy razem jak skończyłam 18 lat, ślubu jeszcze nie mamy, planujemy za rok. Nie jest powiedziane, że zaraz po zaręczynach musicie wziąć ślub, możecie się zaręczyć ale ze ślubem jeszcze poczekajcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana słońcem
Skoro przetrwa wszystko, to po co udowadnianie sobie czegokolwiek poprzez zaręczyny? Zaczekajcie chociaż do pełnoletności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa mokra dupa
palnujecie tragicznie, ja bylam ze swoim facetem 5 lat, tez mieliśmy taką burze, ze po 2 latach bycia razem chcieliśmy wziąść potajemny slub cywilny, a po 4 latach on kupil mi zloty pierscionek, w czerwonym serduszkowym pudeleczku, bukiet kwiatow, romantyczna kolacja, garnitur.. wszystko cudownie, mówił ze to na zawsze że chce wziąść ślub że mnie kocha... planowalismy wesele, gości.. wszystko.. i co dupa kilka dni temu mi poweidizal ze neiwie co czuje, że chce być sam.. że on ma dość związku.. A mam 2 2 lata.. więc z perspektywy czasu jeszcze 15 razy wams ię odmieni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa mokra dupa
Nigdy nie wiesz co się przytrafi.. my tez bylismy szczęsliwi, świata po za sobą niewidzielismy.. bylo cudownie, rozumieliśmy sie bez slów.. wsyztsko robilismy razem, on nauczyl Mnie wielu rzeczy, to była miłośc prawdziwa.. szczęśliwa.. ale tobie życzę szczęśćia, chodz niewierze że wams ię uda, za 2 lata wsyztsko wamsię posypie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmisery
cyferko naprawde jestes młodziutka.... jeżeli faktycznie jest to taka piekna wielka miłość juz na zawsze to poczekacie kilka lat jeszcze... mam koleżankę starszą do Ciebie ponad 10 lat, też mieli po 14-15 lat jak zaczęli się spotykać. Od 3 lat są małżeństwem i sa bardzo szczęśliwi. Czego też Wam życzę... ale wiem też po sobie jak bardzo się czlowiek z aczasem zmienia i że warto poczekać, dotrzeć się.... zobacz razem będziecie dorastać, razems ię bedziecie uczyć siebie - bedzie pieknie... Ślub ten wymarzony możecie wziąć i w wieku 25 lat, bo minimum to raczej 22 lata i też bym nei polecała z doświadczneia własnego :( moi znajomi dopiero teraz zacyznaja myslec o slubie, a jestesmy przed 30. I są to trwale związki, czasem nawet 6-8 letnie. więc naprawdę nie ma co się spieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×