Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AGAGAGA

AUKCJE-ALLEGRO-FAJNE CIUCHY!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Pioootrek
jusra a czemu masz dwa negi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam negatywy od jeden szurnietej nie trzeba na to patrzec wariat sie znajdzie wystawi i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zobacz od kogo ma baba ma 18 komentarzy i juz neutrala dostala widac jakas pieniaczka szajbnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jakoś mam czyste konto
po prostu szajbniętych można sprawdzić , jak mają negi to się ofertę delikwenta wycofuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkich co licytują sprawdzasz ? wez przestan ile roboty czasem sie taki trafi i trzeba sie pogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta18a
wiecie jaki ja dostałam kiedyś komentarz ? :):) dziewczyna napisała mi że ją stać żeby kupować w sklepach a nie używane szmaty :):) ja jej na to - po co kupiłaś u mnie ? - zamilkła :):) Nie zrozumiesz ludzi :):) allegro odzwierciedla kafeterie, przepraszam ale taka jest prawda. bardzo dużo tutaj młodych dziewczyn które nie mają pieniążków i zazdroszczą. potem są różne akcje. ciekawe czy w sklepach tak się madrzą :):) odwaga internetowa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negatyw to negatyw
ja sprawdzam i jak ktoś ma nawet negatywa to odwołuję oferty ;) nie po to sobie ktos pracuje na dobrą opinię ,żeby mu jakiś baran to zepsuł przez pierdołę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negatyw to negatyw
berta18a nie wiem jak jest tu na kafe, ale raz miałam telefony od pieniaczek i maile spoza allegro,że ona chce coś kupić a nie może ja zawsze kieruję na czytanie strona o mnie ;)co prawda jeszcze nie zdarzyło mi sie aby prosic o zwrot prowizji bo nawet czasem po upływie miesiąca zapytam czy się decyduje czy rezygnuje ;) grunt to się dogadać ale wiem ,że są osoby które dzięki allegro lepiej wiążą koniec z końcem bo powszechne do 10tego nie starcza , najbardziej wkurzają mnie paniusie które wygrają coś za 1,50 potem chcą odbiór osobisty bo będą przejazdem i tak to się wlecze do 3 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo roboty ale warto
to troche wymaga czasu ale warto sprawdzać komenty , kiedyś słyszałam o takim przypadku ,że dziewczyna wystawiła ciuszki na allegro swojego dziecka i jakaś szmaciara wszystko kupiła potem wysmarowała obrzydliwego negatywa a na zapytanie tamtej dziewczyny "czemu tak zrobiła przecież rzeczy były w większości nowe i trafiła jej się okazja??" odpowiedziała ,że ona sprzedaje dziecięce ciuszki i "ma monopol" i nie będzie jej nikt robił konkurencji.powinno byc jakieś forum o oszustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namamsms
"wartość narodu mierzy się tym, jak płaci on swe rachunki" (ks. Wawrzyniak), "swój kupuje u swojego", "swój do swojego po swoje", "módl się i pracuj, reszty Bóg dokona"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soVVa
"najbardziej wkurzają mnie paniusie które wygrają coś za 1,50 potem chcą odbiór osobisty bo będą przejazdem i tak to się wlecze do 3 tygodni" Nie zgodziłabym się na takie zabawy. Przesyłka tyle i tyle, nie odpowiada, do widzenia. Takie historie zdarzają się jak sprzedajesz drobnice dlatego ja już dawno z tego wyszłam. Lepiej sprzedać jedną rzecz za duże pieniądze niż 1000 za pół darmo. Konkurencja inna sprawa. Myślisz, że normalnie tego nie ma ? Podpalają ludziom sklepy, knajpy a ty mówisz o negatywach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o allegrowych krętaczach
dobra ja sklepów nie podpalam ;) ale mam pytanie czy jak zawieszają konto jakiemuś imbecylowi( bo przykładowo kupuje nie płaci ty się upominasz on wystawia złośliwy negatyw i takie tam), to czy negatywne komentarze zostają czy znikają razem z owym imbecylem , są takie kwiatki ,że pała mięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soVVa
"ale mam pytanie czy jak zawieszają konto jakiemuś imbecylowi( bo przykładowo kupuje nie płaci ty się upominasz on wystawia złośliwy negatyw i takie tam), to czy negatywne komentarze zostają czy znikają razem z owym imbecylem , są takie kwiatki ,że pała mięknie " Troche zagmatwałaś :) Konta nie zawieszają bo ktoś nie zapłacił. Allegro nie ingeruje w takie sprawy a szkoda, bo kupujący to jest duża plaga oszustw. Licytują i nie płacą. Płacą ale wyłudzają pieniądze lub towar mówiąc że zapłacili. Założą coś np na wesele i chcą zwrócić. Potrafią nawet towar zniszczyć i twierdzić, że sprzedający przysłał zepsute. No jest tego masa. Po 5 czy 10 negatywach przenoszą się na nowe konta. Negatyw już nie zniknie czy komuś zawieszą konto czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soVVa
Ja kupuje od sprzedawców co mają 100 i więcej negatywów bo wiem o co w tym chodzi ale przeciętnego kupującego nawet jeden negatyw może zniechęcić. Wiesz czemu nie wyświetlają się nicki osób, które licytują ? Bo konkurencja pisała i ludzie rezygnowali z licytacji. Ot biznes :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o allegrowych krętaczach
chodzi mi o to czy jak zawieszają/likwidują konto komuś nieuczciwemu to czy negatywne komentarze od takiej osoby znikają czy zostają? bo jeśli zostają negatywy od takiego ciula to trochę jest to bezsensowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o allegrowych krętaczach
Wiesz czemu nie wyświetlają się nicki osób, które licytują ? Bo konkurencja pisała i ludzie rezygnowali z licytacji. Ot biznes proszę o wyjaśnienie powyższego bo trochę nie bardzo rozumiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soVVa
Komentarze zostają na zawsze. Kiedyś podczas licytacji było widać nicki osób, które licytują. Teraz allegro zablokowało tą możliwość bo licytujący pisali do siebie nawzajem zniechęcając do licytacji. Pisali, że towar jest np kradziony, podrobiony itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie chodzi o ta ilość
nie powinni zostawiać negów użytkownikom jeśli takiemu ciulowi zlikwidują konto, to mnie wkurwia na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulaDemo
To by prowadziło do kolejnych manipulacji :) Specjalnie coś by się zgłosiło żeby mu zawiesili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie chodzi o ta ilość
chodzi mi o negatywy od kogoś kto ma zlikwidowane konto , też powinni usuwać usuwają konto ciula to i jego komentarze też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulaDemo
konta całkowicie to nigdy nie usuwają a szkoda bo tyle adresów jest zablokowanych tzn fajnych nicków. tylko zawieszają na wieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak jak jak
różnie to jest ale "perełek" nie brakuje, mnóstwo jest nieuczciwych wśród sprzedających jak i kupujących niestety :( tylko własnie taki delikwent nadal może założyć inne konto , jak allegro ma zysk to się tak nie czepia ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulaDemo
na szczęście coraz więcej ludzi odchodzi z allegro znacie coś takiego jak mojeciuchy ? za darmo wystawiasz sprzedajesz kupujesz, użytkowników jest masa aaaaaaaaa nie wiem czy nie większa oglądalność od allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale mnie to nie dziwi
allegro w kulki leci , przetrzymuje kase przy wpłatach natychmiastowych nawet 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używana bluzka za 70zł ? dziewczyno oszalałaś chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka koronkowa, ehhe ktoś widzi bluzke dobre;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×