Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krak......usek

Szukam Tuńki... pomocy!!!!

Polecane posty

Gość krak......usek

Czy któś widział ta dziewczyne na kafe ostatni bardzo zależy zeby ja znaleść.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krak......usek
Nikt jej nie widział ? Naprawde musze ja znaleśc... jestem zaczarowany :( a jej nie widac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koń trolla
a sam nie umiesz se zwalić? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krak......usek
Ona nie jest mi potrzebna do walenia konia jest dla mnie wielka zagadka , inspiracja musze ja odnaleśc:) Warkocz... wiem ze to nie TY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krak......usek
Tuńka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krak......usek
kontrola biurowa ... masz najebane w tej pustej głowie ... naWET NIE WIESZ JAKA JEST CUDOWNA , DELIKATNA I PEŁNA FANTAZJI KOBIETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krak......usek
kontrola biurowa ... ODPIERDOL SIĘ OD MOJEJ tUŃKI PAJACU :p Twojego konia może walić Ci " mamuska" Warkoczu ...przykro mi ja chce ztylko Tuńke , ta prawdziwa , żeby nawet sie ukrywała pod innym nickiem poznam ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krak......usek
intelektem ,poczuciem humoru , cała soba powala ... tylko gdzie jest Moja Tuńka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krak......usek
kiedys gdzioes stworzyła jakis Topik ... kurcze ale nie moge znalesc.. tam chyba był jej Mail POMOCY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krak......usek
emuzyka.pl » teksty piosenek » HappySad » Długa droga w dół Tak często Cię widzę Choć tak rzadko spotykam Smaku Twego nie znam Choć tak często Cię mam na końcu języka Jeśli u mnie zasypiasz To tylko w kącie mojej głowy Jeśli ubrana To tylko do połowy A kiedy już Cię prawie znam I łapie Cię za rękę by imię Twoje zgadnąć Potykam się na sznurowadle Bo Ty tak pięknie pachniesz Kiedy przechodzisz pod oknem Śmiejesz się w głos Nie obchodzi Cię to Czy ustoję czy upadnę Bo Ty tak pięknie pachniesz Kiedy przechodzisz pod oknem Śmiejesz się w głos Nie obchodzi Cię to Czy ustoję czy upadnę O utopienie totalne Niewiasty nosisz imię Ile Cię trzeba dotknąć razy żeby się człowiek poparzył? Ale tak żeby już więcej ani razu Żeby już więcej za nic Żeby już więcej nie miał odwagi No ile razy?! O utopienie totalne Niewiasty nosisz imię Ile Cię trzeba dotknąć razy żeby się człowiek poparzył? No ale tak żeby już więcej ani razu Żeby już więcej za nic Żeby już więcej nie miał odwagi No ile razy?! Razy, razy, razy, razy, razy... TUŃKA odezwij się Moja inspiracjo:), Bede czekał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krak......usek
Złośliwcy leje na was... taka kobieta jak ona nawet nie zwróci uwagi na wasze płytkie teksty....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krak......usek
Ona była tu nawet pisała ze znika na jakiś czas bo urlop; ale była czytałem jej wypowiedzi... i wiem ze mail był przy jej nicku.. Nikt mnie tak nie użekł jak ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krak......usek
a i nabijała się z Ciekawskiego ..,. to pamietam :) i Jarka 84 czy jak mu tam potrafiła wyprowadzić z równowagi hihihih Kobieta ma werwe i delikatność zarazem ... naprawde mi zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krak......usek
Warkocz to weź husteczke bo zasmarkana jestes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krak......usek
:( :(:(:( czuje sie jak głupek tak szukajac dziewczyny, która nawet pewnie nie wie o moim istnieniu....ale jak jest cień szansy na to ze choćby porozmawia ze mna moge się tak czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×