Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to tylko jaaaaa

Pocisz sie? JAkiego typu ubrania?

Polecane posty

Gość to tylko jaaaaa

Hej, mam problem z nadmiernym poceniem, ktos jeszcze? jesli tak to jakie nocicie bluzki/ koszulki ? Z kolorem to wiadomo, ze czarny.. A material?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko jaaaaa
wy tez spicie w nylonowych skarpetkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko jaaaaa
To nie ja pisalam o tych skarpetkach :| Jakis podszywasz :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etiaxil - najlepsze co może być, używam od ponad roku i nie mam problemu. dobrze zrobisz jak go kupisz, wtedy naprawdę nie będziesz miała problemu jakie bluzki nosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko jaaaaa
Uzywalam antidral'u ale po 2 miesiacach przestal dziaac :( Myslisz, ze etiaxil pomoze? Slyszalam ze to jest to samo tylko antidral jest tanszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używam od roku albo ponad, działa tak samo jak na początku. wystarczy 2 razy w tygodniu przed snem posmarować, najlepszy efekt oczywiście następnego dnia, ale przez kilka jeszcze się utrzymuje. nie znam lepszego środka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princess89
Etiaxil- to jest cudo!!! z nadpotliwościa zmagałam sie kilka lat, duzo by o tym pisać , co ja nie wyrabiałam, oddałabym wszysko byleby sie tylko nie pocić. Miałam z tego powodu myśli samobójcze. Na początku nie wierzyłam że mi pomoże, juz w nic nie wierzyłam. Stosuje go od.ok roku i nawet teraz w tak upalne dni pod pachami nie mam nawet małej plamki!!! To jest rewelacja troche sie martwie czy to dobre dla zdrowia ale mam to gdzies wazne ze sie nie poce i moge nosic bluzki jakie tylko zapragne:) jestem szczesliwa:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princess89
to tylko jaaaaa----- naprawde spróbuj z tym etiaxilem warto wydac te 40 pare zl i miec problem z głowy:) tylko uważnie stosuj się do tego co napisane w ulotce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×