Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darroo2222

firma

Polecane posty

mam w planie otworzyc sklep z artykulami dla maluszkow,ubranka,mleka kaszki i te wszystkie takie .... niewiem od czego zaczac,prosze o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klitka
pieć podstawowych kroków: 1. URZĄD GMINY (MIASTA) Zgłoszenie zamiaru prowadzenia działalności gospodarczej 2. URZĄD STATYSTYCZNY Rejestracja działalności do celów statystycznych i otrzymanie numeru REGON 3. BANK Założenie rachunku bankowego 4. URZĄD SKARBOWY Zgłoszenie w celu rejestracji w zakresie podatku VAT, Zgłoszenie formy opodatkowania, otrzymanie numeru NIP 5. ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH Zgłoszenie obowiązku ubezpieczeniowego (ubezpieczenie emerytalne, rentowe, chorobowe, wypadkowe i zdrowotne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klitka
no i jeszcze to PAŃSTWOWA INSPEKCJA PARCY Jeżeli prowadząc działalność gospodarczą zatrudnia się pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz tylko zadać sobie jedno filozoficzne pytanie - czy ten sklep chce zostać otwarty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij od zamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce bardzo:) wklad bede mial z kredytu pod hipoteke,myslalem nad wieloma sposobami otwarcia dzialalnosci ale ta wydaje mi sie najrozsadniejsza z powodu takiego ze dzieci zawsze sie beda rodzic a tu gdzie mieszkam niema z byt wiele tego typu sklepow,no moze 2 na cale miasto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam mam synka i wiem ile to trzeba zeby mial wszystko co niezbedne dla takiego maluszka:) jest duza szansa ze sie uda tyko dobrze wystartowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kominicniejszy
Daroo jeśli chcesz w coś zainwestowac to nie ten rodzaj działalnosci. Hipermarkety a raczej ich ceny cie zjedza I wiem co mówie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzylem w tesco,carefour,billa,m1 itd... i wszystko kosztuje naprawde duzo,pozatym sa na pograniczu miasta i dojazd jest nieciekawy,tu kolo mnie niema takiego sklepu w promieniu paru kilometrow i stad ten pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kominicniejszy
Daroo jeśli znajde czas to napisze do ciebie wieczorkiem Naprawde mam doświadczenie Tez miałam taki tok myślenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×