Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jobnetdanuta

Internet- praca w wolnej chwili!

Polecane posty

Gość Ekonomiczny cud
Aha! Więc jakieś koszty się ponosi! W takim razie to ma sens, ale niestety wygląda to, a raczej z pewnością jest finansową piramidą. Mimo że jest jakiś towar, można mówić o piramidzie gdyż po pierwsze wartość rynkowa tego "produktu" jest bardzo wątpliwa, a po drugie z tego towaru nie można skorzystać poza tą konkretną siecią. Są to typowe znamiona finansowej piramidy. I nawet nie zbyt dobrze zakamuflowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna skorzystac
poza "siecią" poniewaz te materialy szkoleniowe są nasza wlasnoscia i mozemy je wykorzystac jak chcemy, nie tylko sprzedawac dalej, ale tez np. przeprowadzac szkolenia, spotkania itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekonomiczny cud
A można zapytać, do czego wykorzystać? Co tam jest takiego, co może być pożyteczne poza sprzedażą tychże pakietów? Nie czepiam się, po prostu chcę wyjaśnić czy rzeczywiście ten towar ma wartość. Znam MLM-firmy, które sprzedają materiały szkoleniowe czy też kursy i treningi. To jest absolutnie w porządku. Ale w tej ofercie mówi się o jakiejś enigmatycznej tajemnej wiedzę, która ma nas wznieść na finansowe szczyty. Jeśli chodzi tam o sam mechanizm biznesu MLM, to przecież musi to być z a darmo gdyż uczestnik sieci MLM musi znać MLM żeby z sukcesem go prowadzić. Jeśli zaś jest to MLM produktem którego jest ten sam MLM, to jest to piramida, gdzie towarem jest sama piramida. Podkreślam po raz kolejny - ja nie chcę się czepiać i kogoś obwiniać. Pragnę jedynie uświadomić, że trzeba się nauczyć odróżniać MLM od piramidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosieczek
jak chcesz miec wiecej chetnych, to napisz wprost o co chodzi. Szukam takiej pracy, ktora mpglabym wykonywac w domu przez neta, ale takie ogloszenia wydaja mi sie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danutajobnet
Prosze Państwa. Naprawde nie jestem online 24h na dobę i ciężko mi jest wciaz odpowiadac na Wasze pytania, choć staram się. Ja tez w to nie wierzyłam i byłam niesamowicie sceptycznie nastawiona. Pomyslalam jednak ze skoro nie musze inwestowac jakiejs ogromenj sumy pieniedzy to nie mam sie czym martwic, najwyzej zycie znowu okaze sie dla mnie okrutne. Spróbowałam nie wierząc. A teraz? pracuje juz tak ponad 4 m-ce i mam z tego prawie 3 tys miesięcznie. Nie kłamałabym bo ja nie wymyslilam ten projekt! Nie mam na celu oszukiwac kogokolwiek. Do niczego nie zmuszam, a jedynie polecam bo wiem jak czasami ludzie potrzebuja dodatkowej gotowki. I naprawde, aby dowiedziec sie wszystkiego prosze pisac na mail: job_net@op.pl, w odpowiedzi otrzymacie panstwo plik MSWord, gdzie są konkretne informacje. Pozdrawiam ps. przykro mi i przepraszam ze wprowadzilam tyle zamieszania, ale tez rozumiem bo i ja tak agitowałam jeszcze niedawno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekonomiczny cud
A więc, żeby dostać 3000 zł miesięcznie trzeba popchnąć 3000:30=100 raportów. Z prawa Pareto można wywnioskować, że musisz dotrzeć minimum do 2500 ludzi. Na każda osobę musisz poświęcić minimum 5 minut, razem 12500 minut, albo około 210 godzin. To jest pełny 6-dniowy miesiąc pracy!!! Coś mi tu nie gra z tymi "Nawet 1h lub 1,5 h dziennie". Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...lala
tiaaaa pani Danuta...siedzi jak piesek pana Józka (tego od kurczaków) i klika noskiem w "enter" Fakt...ekonomiczny masz racje...cos brzydko pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekonomiczny cud
Coś mi jeszcze przyszło do głowy. Raport kosztuje 30 zł. W firmie, gdzie pracuję sprzedają interaktywny elektroniczny kurs pracy w FotoShopie za 45 zł. FotoShop jest cudownym programem graficznym, ale dość ciężko jest na nim zarabiać 3000 miesięcznie. Co ma być w tym raporcie, że za taką małą cenę mogę się wzbogacić niemal z dnia na dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...lala
w sumie;) ale jezeli to ma działac tak jak łancuszek szczęscia...to sie nie dziwie jak kupie, to musze sprzedac zeby nie stracic...to moze budowac cały mechanizm "łale ja siem nie znam, jam tylko prostym cłekiem jest" heyyyyy aaai żeby nie było: nie popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ekonomiczny
to mało :) Pani Danuta pisze: Chciałabym bardzo stanowczo zaprzeczyć i zarazem poinformować, że Projekt NIE JEST żadną miarą Planem Piramidy, w swym kształcie czy formie. Nie jest to również system Marketingowo Wielopoziomowy typu (Multi Level Marketing - MLM lub inne). a raczej wkleja ;) więc uważa że to nawet nie mlm a co dopiero piramida :D wychodzi jej pojęcie o interesach i systemach :D wkleja te same bzdety jak Viktor z Intway :D nawet jak jesteś Viktorem to sie z Tobą zgadzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×