Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczona***

wczoraj to pierwszy raaz

Polecane posty

Gość zrozpaczona***

tak sie poklocilismy..ja plakalam..on krzyczal... a wszystko przez to, ze powiedzialam mu, ze moje kumpele powiedzialy, ze by z nim nie byly bo on jako moj facet nawet je bajerowal... chcialam sie dzis spakowac i pojechac do rodzicow..dzis przyjdzie z pracy i co.. rano sie pozegnalism..bylo buzi..ale ja nie wiem jak bedzie jak on wroci... powiedzial mi jeszcze wczoraj w zlosci, " mam ci tron kupic abys w koncu uwierzyla, ze jestes dla mnie wszystkim"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klitka
hahahahahahahahaha idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przegielas...ale masz kumpele...zazdrosnice i tyle!!! A z tym tronem to dobrze Ci powiedzial!!!! Nie dziwie mu sie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierz w to co ci mowia kumpele ,raczej ci zazdroszcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona***
taa..ale najgorsze jest to, ze on przy mnie bajeruje jakies laski na necie..i mowi, ze to aby nie wyjsc z wprawy... wie, ze mnie to dobija...ale i tak to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona***
wiem, ze przegielam, ale wkurzyl mnie tym jak powiedzial..no i nastepna juz sie slini jak ze mna pisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona***
wiem, ze Was to smieszy...i myslicie, ze glupia jestem..a bo pewnie jestem... ale ja jego kocham..i co mam sie cieszyc jak podjarany siedzi przy kompie piszac z innymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, ja bym tam zażądała tronu, a co ;) A tak poważnie, to Twój facet nie traktuje Cię poważnie i ciągle szuka czegoś innego. Koleżanki zazdroszczą? Jak dobre przyjaciółki, to po prostu mówią, co widzą wprost, bo im zależy na Twoim szczęściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrzyni drożdżówek
o szlag :O po co mu "wprawa", skoro jesteś dla niego wszystkim? :o pogadaj z nim, powiedz, ze Ci to nie odpowiada moze i koleżanki są zazdrośnice, ale nic się z powietrza nie bierze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona***
a wlasnie, ze mu nieraz o tym mowilam.. a on wali mi tekstem, ze mi nie zabrania i jak chce to moge sobie tez pobajerowac... bo jest pewny, ze on jest dla mnie wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona***
i jeszcze powiedzial mi wczoraj jesli chodzi o kolezanki, ze jak bedziemy w polsce to on nie chce ich widziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja nic z tego nie rozumiem.....No i co tu doradzic? kwestia podejdzie Twojego faceta do tego tematu jest problemem - ale jesli on nie chce zaprzestac, to albo TY sie z tym pogodzisz, albo zrobisz inaczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bede pod czarnym
kretyn , mój facet nigdy by mi tak nie powiedział. a jest zazdrosny o ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona***
a wlasnie, ze czasem mysle aby sie spakowac i powiedziec mu papa... ale boje sie tego bolu..bo 11 msc temu mielismy 2 miesieczna przerwe...i bolalo..oj bolalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona***
a wiesz, ze kiedys mu powiedzialam, ze ja to chyba tylko od seksu jestem... to sie wtedy wkurzyl..i seksu przez tydzien nie bylo:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona***
a zazdrosny to o mnie jest.. przynajmniej czasem ta zazdrosc stara sie okazac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... a co do bajerowania lasek-czasami facet robi to specjalnie bo taki napadzik zazdrosci u dziewczyny się przydaje. A to co kobiety odbieraja jako flirt to... sam wszsytkie kolezanki traktuję tak samo-żartuje, rozmawiam... potem dowiedziałem sie że podobno je podrywałem-kurcze-niektóre kobiety po prostu albo zazdroszczą albo uważają, że facet na każdą kobietę patrzy jak na potencjalny obiekt seksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej będzie boleć, jak za 2 lata się zaręczycie, albo będziecie mieć dziecko, a wtedy on znajdzie sobie wartościowszą jego zdaniem kobietę, której wnioskując z tego, co napisałaś, nieustannie będąc z tobą szuka. Jeżeli możesz zaufać koleżankom, jeśli widzisz niepokojące sygnały - pożegnaj się z tym panem jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona***
ale ja mu juz tyle razy mowilam, ze mnie to wkurza..wczoraj powiedzial, ze inernet odlaczymy...aby nie bylo klotni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, rzuc go :) znajdzie sie lepszy co nie bedzie innych "lasek" bajerowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrzyni drożdżówek
jaki kretyn skoro pozwala Ci bajerować, to a) jest pewien, że się nie odważysz (i w tej sytuacji ja bym się odważyła ;)) b) w ogóle nie jest zazdrosny :o a co, do bajerowania Twoich koleżanek to jest też to kwestia szacunku do Ciebie :o związek niesie ze soba zobowiązania. Moim zdaniem koleś jest cholernym egoistą! W ogóle nie obchodzi go, jak Ty się wtedy czujesz, ważne jest tylko, żeby on czuł sie pożądany :o kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona***
to powiem Wam jeszcze jedno..dziela nas 23 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A twój udowodnił chyba że nie zalezy mu tylko na seksie. I to że zdenerwował sie na Twoje kolezanki tez świadczy na jego korzyść... myslę że koleś ma rację-jesteś dla niego wszystkim ale sama tego nie zauważasz i wciąż sie boisz że to się skończy. Wrzuć na luz bo naprawdę zwiazek Ci sie rozleci i przyjdziesz na kafe płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×