Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczona***

wczoraj to pierwszy raaz

Polecane posty

Gość hgghhg
ile masz lat? 19? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona***
mam 21..jak sie poznalismy mialam 19... i bylo caly czas super...no a od 11 msc mieszkamy razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, ciekawe argumenty ma facet zrozpaczonej. Zrozpaczona czuje się niedoceniona, ponieważ jej partner zachowuje się tak dwuznacznie, że można go posądzić o flirty z koleżannkami - zamiast dążyć do wyjaśnienia sytuacji, proponuje kupno tronu. Jeśli dobrze zrozumiałam, flirtuje z pannami z forów czy czatów - woli zrezygnować z Internetu, niż flirtu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona***
kurczaczek 25 no mowil, ze po pracy pojdzie do tepsy i zerwie umowe..zobaczymy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻADEN normalny zakochany facet nie chodzi po necie wyszukując inne laski i wypisując do nich. On Cię nie dość, że nie kocha to nawet nie szanuje. Daj sobie z nim spokój, bo za parę lat to dopiero będzie płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bede pod czarnym
udowodni jej że ja niby kocha a i tak na boku zrobi swoje , nei musi mieć do tego neta. Samo zachowanie na to wskazuje i te teksty o bajerowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona***
no tez mi wlasnie sie tak wydaje...ze jak spotka sie ze swoimi kumplami (kolezankami) to dalej bedzie bajerowal je... kiedys mmi powiedzial, ze woli wypic piwo wiecej niz znalezc sie rano z jaks w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, dobrze zrozumiałam? Jesteś z 44letnim, niemłodym już facetem - starym kawalerem bez zobowiązań/ niebieskim ptakiem lub rozwodnikiem (z jakiego powodu?), który treści swego życia upatruje we flirtowaniu z wszelkimi poznanymi kobietami, jak każdy niedojrzały emocjonalnie nasto - dwudziestolatek...? I na dodatek bezproblemowo obywa się bez seksu z Tobą...? :O zazdroszczę. całkiem jak Twoje koleżanki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bede pod czarnym
Skoro on dopuszcza myśl o znalezieniu sie w jakimś łózku to ci wspołczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona***
powiem Wam jeszcze tak..jest po rozwodzie..przez trzy lata skakal z lozka do lozka....i tak naprawde to ja jestem jego pierwsza partnerka z ktora tak dlugo jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się raczej wydaje, ze facet rezeygnuje całkowicie z internetu by nie było ŻADNYCH podejrzeń. Bo poza forami sa jeszcze komunikatory prawda? Bo mógłby przecież latwo ukrywac że siedzi na jakimś gg czy tlenie a tak żadnych wątpliwości-net ciach i po krzyku. I tak żaden niezakochany facet nie robiłby takich ustepstw-to mogę stwierdzić z całą pewnoscia-normalne zachowanie to przekonanie drugiej strony że już sie nie bedzie flirtowało i robienie tego nadal tylko tym razem naprawde po kryjomu. A tu widzę ze facet chce być wporzadku i tyle. Czepiacie sie kolesia-naprawde nie dziwie mu sie że sie wkurzył-w końcu dowiedział sie że jego własna dziewczyna nie wierzy w jego uczucie-to chyba go bardzo zabolało co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bede pod czarnym
wes pod uwage że rozwodnikowi w kryzysie wieku średniego jest wygodnie , ma młoda za przeproszeniem Dupe która lata koło niego , darmowy sex i pranei skarpet. Ale że czuje sie jak ogier to potrzebuje wielbicielek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" A twój udowodnił chyba że nie zalezy mu tylko na seksie. I to że zdenerwował sie na Twoje kolezanki tez świadczy na jego korzyść..." swiadczy to o tym , ze sie wkurwił ze te sie wygadaly i sie wydalo. " Mi się raczej wydaje, ze facet rezeygnuje całkowicie z internetu by nie było ŻADNYCH podejrzeń. " a po co mu siec skoro jej znajome nie sa wirtualne i ma je na miejscu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona***
Energiczna Trzydziestolatka dokladnie ma 44 lata...(jest w wieku mojego ojca) beka co nie..ale jego kocham... a on sie tlumaczy tym, ze w malzenstwie byl trzymany na krotkiej smyczy..no i ozenil sie jak mial 22 lata...wiec z zycia duzo nie skorzystal.. jednego jestem pewna, ze przez te 11 msc zadnej do lozka nie wskoczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona***
znajome nie sa na miejscu bo mieszkamy w niemczech...a tutaj mamy niewielu znajomych a jak juz to same malzenstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona***
a powodem rozwodu bylo to, ze jego eks stwierdzila , ze on jest gejem.. a to dlatego, ze mieli knajpe..on byl barmanem ona dziecmi sie zajmowala..i co wieczor przychodzila i robila mu awantury, ze w okol baru same laski siedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bede pod czarnym
dałabym sobie spokój z dziadem po przejsciach który pewnie i tak widzi w tobie przelotną znajomośc , skoro mu mało było wolności w młodości to teraz korzysta. dałabym sobie siana z tym palantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona***
wiec sprzedali bar... potem on co jakis czas wy´chodzil z kumplami na piwo...i tym samym stwierdzila, ze jest gejem... znaczy sie to o wiele dluzsza historia...ale ja tak szybko skrocilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bede pod czarnym
też bym sie wkurzyła. Może miał swój fanclub. Musi podnosić poczucie włanej wartości wielbicielkami nie patrzac przy tym na swoją ukochaną. Baba bachory i do garów. najlepiej tak/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrzyni drożdżówek
on rezygnuje zneta dla świętego spokoju, to żadne poświęcenie z jego strony i to dziewczyna idzie na ustępstwa moim zdaniem, a nie on :o bo za 10 lat, to on bedzie nieatrakcyjny, a ona bedzie miała dopiero 30 iw dalszym ciagu bedzie młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona***
nie bede pod czarnym hmm..tylko, ze on w koncu siedzi przy jednej...cale 3 lata latal po wyrach...a teraz..jest tylko ze mna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:10 zrozpaczona*** Energiczna Trzydziestolatka dokladnie ma 44 lata...(jest w wieku mojego ojca) beka co nie..ale jego kocham... a on sie tlumaczy tym, ze w malzenstwie byl trzymany na krotkiej smyczy..no i ozenil sie jak mial 22 lata...wiec z zycia duzo nie skorzystal.. jednego jestem pewna, ze przez te 11 msc zadnej do lozka nie wskoczyl Zdajesz sobie sprawę, że teraz też go usiłujesz trzymać na krótkiej smyczy? Ograniczasz biedaka. Nie pozwalasz poflirtować. Taki mały niewinny flircika, a może i jednorazowy seksik to przecież w zasadzie nic złego. Ty jesteś mądra kobieta i wiesz, że kocha tylko Ciebie. Czujesz tę miłość samą sobą, czujesz się z nim pewnie i bezpiecznie... i dlatego piszesz nam tu, na kafeterii. "jednego jestem pewna, ze przez te 11 msc zadnej do lozka nie wskoczyl" -hm, myślisz że robili to zatem albo w Waszym łóżku, albo gdzieś w plenerze...? A serio... to jestem pewna, że człowiek ten, mimo swego wieku ewidentnie NIE DOJRZAŁ psychicznie do stałego związku. Wyrażnie nie chcesz posłuchać naszych rad i szukasz dla niego usprawiedliwień. Ale podskórnie wiesz, prawda? Intuicja Ci podpowiada, że coś jest nie w porządku. Wybór jest Twój - a ja czekam kiedy pojawi się Twój temat "zdradził mnie, a ja go kocham". To tylko kwestia czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona***
co do garow to nie..bo on jak jest tylko w domu gotuje...i przynosi mi sniadanko do wyrka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×