Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnnaaa21

czy musze mowic chlopakowi ze jestem dziewica? dlaczego?

Polecane posty

Gość smutnnaaa21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relanium to za malo
Nie musisz:) Ja powiedzialam i uciekl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnnaaa21
a jak sie zorientuje po krwawieniu i bedzie mial pretensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz. Bo jak Ci przyatakuje szpare bez orientu, z olbrzymią mocą wdzierając się w twą dziewiczą picz, to z bólu aż ci się żyć odechce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to stukniety jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
poleglam:) lepiej powiedz bo jak ktos wyzej wspomnial moze cie rozerwac:) heheheh az humor sie poprawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja........
a co on ja bedzie rznal jak dziwke? nie musisz jak nie chcesz wystarczy ze powie ze nie lubi "ostrego seksu":P i bedzie OK a krwawienie ..moze nie wystapic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
babe... nie musisz to Twoja sprawa Nie, to nie jest tylko Jej sprawa. Pierwszy raz, to świadoma decyzja obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja........
dajcie spokoj a jaka on jej moze krzywde zrobic?:P sama nie mowilam i wcale nie zaluje facet sie nie zorientowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> dajcie spokoj a jaka on jej moze krzywde zrobic? Wie to każdy, kto chociaż raz miał do czynienia z dziewicą 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy jakie jest twoje
podejście do tych spraw jeżeli potem z tego powodu , że to on był pierwszy bedziesz chciała jakiegoś innego traktowania ( lepszego) włącznie z deklaracjami o wspólnym życiu i takie tam, no bo mu oddałaś to co miałaś njcenniejszego :) to lepiej powiedz, niech wie na co sie decyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego nie rozumiem. jezeli jestescie razem, bo sie kochacie i to nie ma byc jednorazowa przygoda, czy cos w tym stylu, to dlaczego nie chcesz mu powiedziec? wstydzisz sie? wg mnie jezeli jest sie w zwiazku i jest sie na tyle dojrzalym, aby zaczac wspolzyc to co to za problem powiedziec, ze nigdy sie tego nie robilo? przeciez cie nie zostawi z tego powodu. a jak zostawi to powinnas sie cieszyc, bo po co ci taki dupek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz mu powiedzieć. Z Kodeksu Karnego: Par. 1: Kto zatai przed drugą osobą swoje dziewictwo, narażając ją na stres, podlega karze grzywny w wysokości 2 krzynek dobrze schłodzonego piwa (bezalkoholowego ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupie pytanie zadajesz... ;P Czyżbyś wstydziła się tego, że jesteś dziewicą??? A może nie chcesz wyjść przed swoim facetem na niedoświadczoną pannicę i temu obawiasz się mu o tym powiedzieć??? ;D Tak czy siak lepiej mu powiedz lub poproś o pomoc dobrodusznego kolegę i wtedy nie będziesz musiała mówić swojemu chłopakowi, żeś dziewica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zrobic
ja powiedzialam mojemu facetrowi ze nie jestem dziewica a bylam:( podczas pierwszego stosunku balam sie bardzo ale on nie wie do dizs a jestesmy razem ponad 5 lat planujemy przyszlosc zaluje ze tak sie slao ze nie powiedzialam mu prawdy ale teraz to juz jest za pozno on mi nie wybaczy czy go oklamalam:( szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie musisz.............to twoja decyzja... ale dziewictwo to nic wstydliwego i troszkę się dziwię, że o tym nie rozmawialiście. bo chłopak może będzie delikatniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupi jest ten świat. Kobiety boją się powiedzieć partnerom, że są dziewicami. Ludziska nie pojmuję tego... Jakby mała błonka była powodem do wstydu.... Dobrze, że ja już nie mam takiego problemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zrobic
wstydzilam sie powiedziec ale on byl przekonany ze ja mialam ich duzo wiecej powiedzialam ze on jest drugi przy sytuacji kiedy jestesmy blisko i ja jestem na niego napalona caluje go stymuluje reka to on mowi ze nie wierzy ze przed nim byl tylko jeden bo tak sie zachowuje. Tylko nie rozumiem jego w ogole bo wyglada na to ze nie powinnam sie tak zachowywyc nawet jak mam na niego ochote bo zaraz mysli niewiadomo co:( gdybym powiedziala mu ze bylam dziewica to by mnie wysmial wiem to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zrobic
nie wiem dlaczego powiedzial ze czul ze nie jestem dziewica? przed nim naprwawde nikogo nie mialam czasem sie masturbowlam urzywalam tamponow ale to od tego? czy to taki znawca se znalazl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkaaaa18
ja tam powiedzialam swojemu chlopakowi ze jestem dziewica i sie tym nie przejał a lepiej mu powiedz bo krwawic mozesz nie tylko raz a nawet kilka tak jak i ja krwawilam, dopiero po 4 stosunku juz nie krwawilam wiec co za kazdym razem bedziesz mu wciskac kit ze,, nie jestes'' dziewica ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zrobic
po cvzyms takim czuje jakby maila mnie za jakas dziwke ktora przejechalo stado koni przynajmniej:( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zrobic
ja nie krwawilam, nawet mnie nie bolalo przy pierwszym razie:( moze to dlatego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zrobic
moze jak bym plamila bylo by inaczej:( czuje sie z tym zle ale juz nic nie zrobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkaaaa18
zaraz czegos tu nie kumam to juz sie z nim kochałas ????? jesli tak to po co sie pytasz czy masz mu powiedziec czy nie??zastanow sie temat zamkniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figa bez makuu
powiedz, jesli cie kocha to sie chlop ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×