Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak mnie to wkurza

na plaży

Polecane posty

Gość jak mnie to wkurza

wkurza mnie to ze moj facet oglada sie za laskami na plazy, robi im zdjecia,nie wiem po co,awanture mu zrobilam i czekam teraz czy cokolwiek ma mi do powiedzenia, juz trzeci dzien sie nie odzywa, ja tez , co za palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Jak to nie wiesz po co? Będzie pokazywał kolegom z jakimi fajnymi dupkami wakacje spędził. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mnie to wkurza
taaa jasne, wszyscy wiedza ze jestesmy razem,wiec po ch.. mu zdjecia? bedzie sie potem podniecal nimi czy jak? nie wiem czy w ogole dawac mu szanse na cos wiecej i mzoe odejsc i nie tracic czasu z takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Czy to pełnia tak na Was działa? :D Wszystkie zrywają, bo nie napisał, bo zdjęcia robił, bo katar miał i zapalenie gardła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem,ze moj facet potrafi powiedziec, ze np jakas kobieta jest bardzo ladna, zgrabna etc...ale to chłodna ocena, a juz tym bardziej zdjec nie robi :/ Zreszta co to za facet, co sie posuwa do takich głupich rzeczy? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Jedna wczoraj mówiła, że za oglądanie się za laskami wytrzaskała po ryju. Trzeba było aparat rzucić przypadkowo w piasek i po bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mnie to wkurza
musztardo - no chyba tak zrobie, tylko szkoda moich nerwow, i wlasciwie to racja-co to za facet ktory takie glupoty robi? nie pomysli ze mnie to moze jakos urazic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"taaa jasne, wszyscy wiedza ze jestesmy razem,wiec po ch.. mu zdjecia? bedzie sie potem podniecal nimi czy jak? nie wiem czy w ogole dawac mu szanse na cos wiecej i mzoe odejsc i nie tracic czasu z takim" dokladnie po to :P zeby sobie poznie patrzec na zgrabne tyleczki :D wg mnie nie warto dawac mu szansy na nic wiecej, ewidentnie babiarz i tyle ;) jeszcze gdyby mu tam wzrok uciekl, raz czy dwa za jakas dupcia, to bym powiedzial zeby przypierdolić mu patelka teflonowa i bedzie ok. ale robi im zdjecia ? nie wiem skad ty go wytrzasnelas :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jedna wczoraj mówiła, że za oglądanie się za laskami wytrzaskała po ryju" chyba czytalem ten topik, ale dziewczynie sie dostalo na forum ze zrobila to przy ludziach :D wiec tak na wszelki wypadek, jesli ta patelka to na osobnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgghhg
laska jaka ty głupia jesteś.. :/ myślisz, że będzie patrzył tylko na ciebie? haha trochę się przeliczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Muniek, Ty kryształowy jakiś, czy jak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mnie to wkurza
no sorry, ale skoro romantycznie mialo byc to chyba mam prawo uwazac ze bedzie patrzyl tylko na mnie? to po cholere nie startuje do jakiejs niuni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w patrzeniu nie ma nic złego.....ale w obecnosci kobiety to stanowczo nietaktowne i nie na miejscu.....a tam facetów na tej plazy nie ma?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, ja tak narzekam na mojego... Ale nigdy w mojej obecności nie skomentował wyglądu żadnej kobiety... I szczerze mówiąc to nawet jeśli na którąś zwróci uwagę to tak, że ja tego nie zauważam... Zresztą mówi mi często, że po co ma sie oglądać jak i tak ja jestem najlepsza... Jednak dobrze wychowany jest... Szkoda, że inne wady ma.. Ale gdyby zrobił zdjęcie jakiejś lasce na plaży to nie miałby czego szukać... A tak na marginesie to ile on ma lat? bo jeśli z 17 to jestem w stanie to zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mnie to wkurza
on nie komentuje innych kobiet, mowi ze jestem nasliczniejsza na swiecie itp itp, tylko ozbaczylam te fotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyczys
to jak zorientowalas sie ze on oglada sie za innymi laskami a tym bardziej robi im zdjecia to powinnas tez poogladac sie za facetami ladniejszymi od niego... na pewno głupio by mu sie zrobilo- ze laska lezaca z nim na kocu wypatruje innych przystojniaczkow- moze wtedy zainteresowal by sie toba:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mnie to wkurza
pyczys - no jasne, robilam tak potem, zazdrosny jest rowniez ale jakos tak.... nie wierze ze tylko ja mu sie podobam mimo to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziwiadek: "ale w patrzeniu nie ma nic złego.....ale w obecnosci kobiety to stanowczo nietaktowne" racja, a robienie zdjec w obecnosci partnerki tylkom innych dziewczyn to jest juz wogole dno swiadczy to o tym jaki ma stosunek do Ciebie, i co w Tobie ceni najbardziej (podpowiem ze ta czesc ciala za ktora sie rozglada :P ) Musztarda "Muniek, Ty kryształowy jakiś, czy jak? " Nie jestem ... tak dla ulatwienia - pierwsze to pierwiastek, drugie to zaw. w ciele (%) :classic_cool: (dane sa w % masowych) krszytalu jak widac tam nie ma tam nie ma ;) O 62,8 C 19,37 H 9,31 N 5,14 Ca 1,38 S 0,64 P 0,63 Na 0,26 K 0,22 Cl 0,18 Mg 0,04 Fe 0,0050 Si 0,0040 Zn 0,0025 Rb 0,0009 F 0,0005 Cu 0,0004 Sr 0,0004 Br 0,0002 Sn 0,0002 Mn 0,0001 I 0,0001 Al 0,00005 Pb 0,00005 Ba 0,00003 Mo 0,00002 B 0,00002 Se 0,00002 Cr 0,00002 As 0,00001 V 0,00001 Ni 0,00001 Li 0,000003 Co 0,000002 Mn 0,000002 reszta 0,00001 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym musisz sie pogodzić, na świecie jest mase innych, ładnych dziewczyn... I to naturalne , że on to zauważa, bo Ty na pewno również to widzisz... Ale skoro on nie potrafi sie przy Tobie opanowac i robi im fotki, dla mnie w niejasnym celu to coś jest nie halo... Ja bym z kims takim nie była.... Bo pomyśl tylko jak on się zachowuje jak ciebie nie ma w poblizu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
A... rozumiem. Czyli Wujek Dobra Rada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mnie to wkurza
:( no i wychodzi na to ze nic z tego zwiazku nie bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo pomyśl tylko jak on się zachowuje jak ciebie nie ma w poblizu " wole nawet nie myslec :o musztarda "A... rozumiem. Czyli Wujek Dobra Rada." to juz predzej tyle ze na wujka to chyba za mlody jestem jeszcze :D a i rady nie wiem czy dobre daje, pisze co mysle i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, sama musisz wiedzieć o tym najlepiej... Zależy jakie są pomiędzy wami relacje. W moim związku takie coś jest nie do pomyślenia, ale może w niektórych ludzie nie robią z tego problemu. sama sie zastanów czy jesteś w stanie to zaakceptować, ale skoro napisałaś tutaj o tym to chyba sama widzisz, że tak nie powinien sie zachowywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mnie to wkurza
wiem i co z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kurde ze sie ma dietę i post to nie znaczy ze nie można jadłospisu przeglądać " zajebiste :D aczkolwiek sie z Toba nie zgadzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"podobno to tylko kot zdycha przy jednej dziurze " taa .. chyba w dziurze w plocie :P jak w nia wlezie probuje sie przecisnac i ugrzeznie to pozniej kotek nie zyje :( masz jeszcze jakies fajne powiedzonko :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
jak sie nie ma ochoty na jedzenie to sie jadlospisu nie przeglada, bo nie ma potrzeby. Zalosne. Widac ze babiarz i zaplaczes jeszcze przez niego. wszystkie w kolo go interesuja a ty pewnie poprostu sie trafilas. lepszy wrobel w garsci niz kanarek na dachu, ale jak zlapie kanarka to wrobla pusci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×