Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3OPCJE

Jaka by była wasza reakcja? Dyskoteka, dupeczki i on.

Polecane posty

Byłam ostatnio z moim chlopakiem i znajomymi w dyskotece, nagle dj zaczął mówić, że wybierają za dwa tygodnie miss lata i teraz zapraszają chętne dziewczyny do tańczenia koło konsoli pojedyńczo lub parami (na takim podwyzszeniu, że widać je było na cała dyskoteke) Zgłosiło się tam pare dziewczyn niektóre same, niektóre parami (nawet się całowały) No ale ok, stoję i patrze a mój facet wyjmuje telefon i sobie je kręci. Jak wy byście zareagowały? ja szczerze powiedzawszy to olałam, nawet wyrzutu mu nie zrobiłam, ale ja pierdole mógł sobie pooglądać z boku a on sobie filmiki nagrywa.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 4444
debil jakis i tyle :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba nie jestem w stanie wczuć się w sytuację Poziom abstrakcji jest za wysoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoo matko kochana
j.e.b.n.i.j sobie baranka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie myślę, pierdole znam swoje poczucie wartosci i nie będe udawac zazdrosnicy. Ale takie akcje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuppupu
Up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ws
afera rodem z dyskoteki w remizie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jednak cię to ruszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to myslę nad tym, żeby z nim zerwać, analizuje za i przeciw i jakoś tak mi się ta akcja przypomniała. Gdyby mnie to tak ruszyło to chociaż bym mu coś powiedziała albo się pogniewała a ja nic, tańczyłam sobie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaamanda
ja bym sie wkurzyla wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dAnka skakanka
trzeba było wskoczyć do dziewczyn, a gościa olać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym podbiła do najblizszego faceta obok :P a potem tlumaczyla ze jak on moze sobie nakrecac inne to ja sobie moge pokrecic z innym ;] a po powrocie do domu - foch dopoki on nie bedzie blagal o wybaczenie i sie łasił podlizywał i przymilał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, na zimno to sobie można analizować, gadac co gy się zrobiło, gdybym ja była w takiej sytacji to nie wiem, nie mam pojęcia jak bym sie zachowała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
Zenada, bez slowa wrocilabym do domu. Ajesli nie mialabym jak to poprostu wyrwalabym sobie kolesia i bawila sie z nim n ajego oczach. Tak wiec dziewczyny o czym swiadczy takie zachowanie? O braku szacunku dla dziewczyny jak i rowniez o tym ze nie jest obojetny na wdzieki innych kobiet co z czasem moze doprowadzic do szybkiego znudzenia sie i poszukiwaniu piekna kobiecego cialla. Bo widac ze ciagnie go do tego piekna. a swoja droga to jakis prostak od pluga oderwany, co to o nie widzial wiejskich dziewuch ala gwiazdy remizy wywijajacych na disco? M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale szczerz to ja sobie nie wyobrażam aby moj facet mógł zrobić coś takiego, no ja bym mogła ale to inna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupuppup
uupupupuppu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
co tu w sumie komentować? gostek przed snem obejrzy sobie filmik, pomarszczy fredka i pójdzie spać:) ot cała jego natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×