Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xwoman

Faceci to poj***any gatunek

Polecane posty

Gość xwoman

Byłam umówiona na randkę z facetem dzisiaj. A on mi na 1,5 h przed spotkaniem (tyle akurat jedzie mój autobus tam; już byłam gotowa do wyjścia) pisze że jednak dzisiaj nie może się spotkać, bo musi z ojcem jechać gdzieś po jakiś samochód. Wczas daje znać i w sumie to niewiadomo z kim się tak naprawdę umawia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwoman
Tak, cieszę się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwoman
o tyle dobrze. A teraz mi pisze ze chce sie kiedy indziej spotkac ale ja juz nie mam ochoty;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwoman
Oj, nie Lysy, ja nie jestem hipochondryczką :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, pojebany i tyle. A gościa na twoim miejscu bym olała!!!! jeden plus, ze w ogóle dał znac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa mokra dupa
Faceci to świnei;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Widać cholernie zależało mu na waszej randce. Masakra:O Gość jak dla mnie skreślony już na wstępie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz lysy
te dowcipy byly modne jak bylam w szkole podstawowej, a wierz mi ze juz dawno studia skonczylam.... jesli chcesz sie powyzywac lub ponabijac.... to nei tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwoman
Tatuś dla niego ważniejszy. Dobrze wiedzieć od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Czy Wy Jesteście nienormalne, wszystkie z osobna i razem wzięte? Kurde, no coś Mu wypadło, odwołał spotkanie, pewnie nie pierwsze. Już ma być skreślony? Tak, zerwij z Nim, koniecznie, już teraz. Nic z tego nie będzie, nie zmieni się, będzie jeszcze gorzej, a jak przyjdzie do rozmowy o antykoncepcji, to już w ogóle masakra. Jeeeeeeezzzzz.... niech te wakacje skończą się już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwoman
Nie jezdze do niego. To miala byc nasza pierwsza randka i mielismy sie spotkac w miejscu publicznym. Mieszkamy daleko wiec obralismy taki punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja spytam tym razem normalnie bo mi sie nicku zmieniac nie chce a ten ma tylko na chamskie odzywki i takie tam pierdoły gdy sie nudze- jak to jest z kobietami ? Czemu wy potraficie odwolać spotkanie w ostatniej chili, ewentualnie przesuwac w nieskonczonosć? niby jestem z dziewczyną-po długiej rozłace wrócilismy do siebie-nieby sie stara i jest lepiej niż było-ale niby po tygodzniu czekania spotkanie we dwoje a ona sciaga cala ekipe znajomych? ech. Pozatym to ciagłe testowanie z obu stron-"zobaczymy czy mu zalezy? i odwoływanie spotkań, lub nagłe dasanie sie bez powodu by sprawdzić czy faceta bedzie to obchodzic i takie tam pierdoły" cholera wqrwia mnie ta gra. wiec czemu ? Hmmm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwoman
ale wy wszystkie stanowcze, jakbyście nigdy randki nie odwoływały Tak, tylko z jakiego powodu? To co jego ojciec nie mógl sam jechac po samochod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miał sie sotkac pierwszy raz laska i ta sie dziwi, ze ojciec jest dla niego ważniejszy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Mówcie co chcecie, ale takie odwoływanie meetingu w ostatniej chwili, uwzgędniając przy okazji fakt, że dzieli ich spora odległość, jest jak dla mnie mało poważne. Skoro kolo miał do załatwienia jakąś sprawę z ojczulkiem, to z pewnością wiedział o niej już w przedzień. Bez kitu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwoman
bo wolał jechać po samochód niż spotykać się z pasztetem. nie jesteś jedyna na świecie, znajdzie sobie inną dziwkę Spadaj skur***. Dziwką nie jestem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Jarek, weź chłopie ogarnij się i nie rób wsi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obie sliczne
Xwoman nie mogl jechac jego ojciec sam po samochod powiewz pojechali jednym razem a pozniej wrocili dwoma wiec do doch aut sa potrzebni dawj kierwcy,noo tylko spokojnie uprzedzil cie ,za kazdym razem tak bedziesz dramatyzowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kiepsko
bez kitu :P mialam kiedys identyczna sytuacje ... 1. pierwsze spotkanie - ja juz w samochodzie - i nagle sms, ze on stoi w korku (jechal autobusem) - ok. zadzwonilam, powiedzialam ze moge tam podjechac gdzie stoi ,albo gdzies blizej do niego - to mi powiedzial, ze nie, ze moze lepiej przelozyc :O ok, powiedzialam zeby sie odezwal jak juz cos wymysli 2. druga "pierwsza" randka z tym samym kolesiem .... dojechalam juz na miejsce , wlasnie parkuje i patrze sms ... ze on by to przelozyl, bo cos mu wypadlo ... zadzwonilam - nie odbieral (bal sie :P ) , to mu napisalam co o tym mysle, i zeby sie wiecej nie odzywal , bo szkoda mi czasu na takich facetow... ktorzy nie maja odwagi nawet tego powiedziec, tylko sie kryja za smsami... koles pozniej jeszcze probowal sie ze mna spotkac, jednak nie dalam mu szansy... bo nawet nie uslyszalam slowa "przepraszam" za tamte sytuacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obie sliczne
ty odrazu zakladasz ze on cos kreci...piszesz ze tak naprawde nie wiesz z kim on sie umawia,moze warto dac mu szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obie sliczne
moj kiedys mezczyzna odwolal spotkanie bo musial isc na imprezke do kolegi i stwierdzil ze my zawsze mozemy sie zobaczyc:O ojjjjj no ale przyjechal do mnie na godz i przywiozl piekna roze nastepnego dnia przybiegl do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwoman
ty odrazu zakladasz ze on cos kreci...piszesz ze tak naprawde nie wiesz z kim on sie umawia,moze warto dac mu szanse Nie wiem, ale wściekła jestem dzisiaj ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obie sliczne
:)to normalne ze jestes zle ,przejdzie ci i jutro spojrzysz na to inaczej przedewszystkim spokojniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obie sliczne
moze cie przeprosi przepieknym bukietem roz,zobaczysz co bedzie sie dzialo dalej narazie sie nie nakrecaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×