Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sprzedajna dusza

co o tym myslec....

Polecane posty

Gość sprzedajna dusza

po miesiacach namietnej i szalonej korespondencji spotkalam sie z facetem. Była kawka itp .. Potem on napisal ze dalej kocha i ze to spotkanie tylko go w tym utwierdziło.Było kolejne. Przytulanie, pocałkunki.Robiło sie coraz milej i zwiazek zdawal sie isc ku lepszemu. Czekam na kolejne spotkanie, ktore nastapi w przyszly weekend. Niestety mieszkamy kawal drogi od siebie ale sa sygnaly ktore mnie niepokoja... np. ..smsy juz nie sa tak plomienne jak były. Niby pisze ze kocha i teskni ... ale jakos sie nie wysila( wczesniej to robił!!) i np majac mozliwosc pogadania ze mna na gg woli np. ogladac tv.Moze sie czepiam ...moze szukam dziury w calym.. Ale zastanawiam sie o co tu chodzi. Wiem ze jak sie nie moglismy spotkac( pracowal zagranica) to pod koniec pisal ze ma wstret juz do walenia w klawiature komputera i smsa. Moze juz woli rozmawiac i czeka na spotkanie ...nie wiem...A moze juz mnie olewa i czeka tylko na kolejna randke zeby zaciagnac mnie do lozka a potem zabrac nogi za pas....wyjezdza do pracy za 3mce... Rozmawialismy o tym ze jesli ten zwiazek wypali to ja pojade do niego. Poki co nie bylo jeszcze rozmowy na ten temat ale moze za wczesnie tego oczekuje. Czy myslicie ze mam podstawy do obaw??? Czy to tylko schizy zakochanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfddf
ale wy jesteście naiwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz gust
2 spotkania i zwiazek juz? czy ja czegos nie rozumiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedajna dusza
moze i naiwne .. ale czasami trzeba zaryzykowac. Fakt ...moze to dziwne ze po 2 spotkaniach mysle o tym jak o zwiazku... ale to wogole dziwny uklad przez jego prace zagranica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz gust
ty jestes naiwna jak cholera, jaki zwiazek po 2 spotkanach?:O moj boze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej kocha? Czy ja dobrze zrozumiełam, że on stwierdził, że Cię kocha na podstawie korespondencji w internecie? Matko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz gust
nie no to chyba prowokacja, bo zeby po 2 spotkaniach mowic facetowi ze sie do niego wyjedzie buhahahhahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfddf
"sprzedajna dusza" i jeszcze powinnaś DUPAA dopisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×