Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANDZEELIKAA_

Dlaczego faceci wybieraja brzydkie , glupsze -WASZE TEORIE

Polecane posty

Gość Jedna Myśl
Jakie niektore durne wypowiedzi - nie obrazajac nikogo. To jest proste: różni są ludzie i u każdej osoby podoba się co innego. To że jakaś istotka wydaje się "brzydka" wcale nie musi być "brzydka" dla kogoś innego. Denna jest wypowiedz "będę mial glupią i brzydką" - przecież nie będziesz z osoba, któa Ci się nie podoba, cos będzie Cię do tej wybranki przyciągać. A o inteligencji, mądrości czy też "głupocie" nie ma sensu dyskutować....tutaj tez się osobuy dobiora pod tym względem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie o tym myślałem
Justyba.b wyjełaś mi to z ust :O. "Jedna Myśl - nie spojrzeć w dół"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Nieprawdaż. Drut ostatnio zaśniedział. Jest brązowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna panna
Pewnei te kluchy robią to z połykiem ---> pewnie tak ..juz samym wzrostem jest na tym poziomie ona ledwo co 150 on ponad 190cm..jestem zalamana:O strasznie mi zle z tym...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Wam powiedzieć, że jest coś w tym, że faceci wybierają sobie dziewczyny brzydkie (sama znam taką, którą czasem biorą nawet za faceta! ) i \"głupie\" (może z pozoru). Dlaczego taj jest? Już nie raz zostało powiedziane, że chodzi o stereotyp. Jak ladna i mądra - to pewnie szuka księcia z bajki i nie ma co nawt marzyć o takiej królewnie. A taki komciuszek będzie się cieszył i pewnie bardziej doceni związek. Sama z doświadczenia wiem, że to BZDURA! Jest naprawde niewiele dziewczyn, które uważają się za takie \"zasmolone\" królewny. jakieś 80% z nich ( uważanych za królewny) myśli o sobie jak o kopciuchu, który zawsze przegrywa w rywalizacji ze swoimi siostrami. Bajki bywają przewrotne :) W życiu zazwyczaj jest odwrotnie :) Kopciuszek przegrywa, bo książe się boi :( Nie bójcie się chłopaki. Ładna dziewczyna to też człowiek :P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
A to moze byc z 2 razu ?:P eee cos krecicie Justyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie o tym myślałem
Obalam tą tezę ! Ładne dziewczyny często zachowują się nieludzko ! Jedna myśl - Brązowe druty ? Znajomi z Afryki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue woman
Hm..ciekawe...ale ja tak nie uważam....nie zauważyłam tego zjawiska w kręgu znajomych, sama też do brzydkich nie należę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia -> Dzięki. Starałam się to jakoś poskładać do kupy. Nie da się wszystkiego jasno wyrazić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojego ksiecia tez stracilam:o okazalo sie po czasie ze chcial ale sie bal ... a pozniej nie mogl sie zdecydowac bo tkwil w jakims zwiazku:o a odleglosc miedzy nami tez byla bo on nie byl Polakiem widac poszedl na latwizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie o tym myślałem
ps Justyna nie ma sie co brzydzić 'to' nie gryzie . Faceci przeważnie odchodzą bo czegoś im brak lub mają czegoś za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, czy dziewczyny nierobią tak samo? Ja też za żadne skarby świata nie podeszłabym do chłopaka, który mi się podoba :( Jeszcze by mnie śmiechem zabił ... że wogóle mam jakies nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
:P:P:P bosze z afryki ? to moje sa az z takiego daleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zauważyłam, że faceci sie asekurują. Łapią kontakt z fajną dziewczyną , a potem z dnia na dzień zrywają z nią kontakt na rzecz "siostry kopciuszka". I mam tu na myśli zwykłą koleżeńską znajomość. Wogóle nie starają się pociągnąć tematu. Przejąć inicjatywy.Może się boją, że królewna się w końcy znudzi i da kosza (sama nie wiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie o tym myślałem
Slyszałem taką plotkę że niektóre dziewczyny kręcą druty z afryki :O. Czarną owcę to widziałem ale brązowego Barana ? Widziałem brązowego Banana. To nic zlego w zaczepianiu facetów choć trąci trochę "napaleniem , desperacją"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna panna
Ja zauważyłam, że faceci sie asekurują. Łapią kontakt z fajną dziewczyną , a potem z dnia na dzień zrywają z nią kontakt na rzecz "siostry kopciuszka". ---> dokaldnie ..i z tym kopciuchem ( czyt mala klucha) zostaja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta "mała klucha", to też pewnie fajna dziewczyna. Tylko mnie zastanawia sytuacja, kiedy królewna mimo, ze pod względem charakteru i osobowości w niczym nie ustępuje kluseczce, zasze z nią przegrywa. Przynajmniej z obserwacji mojego otoczenia to w 100% przypadków. Nie wiem mzemu nie daje się szansy ładnej dziewczynie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
" Slyszałem taką plotkę że niektóre dziewczyny kręcą druty z afryki" no dobra! przyznaje sie! krecilam sama te druty ale co z tego ? nie wiedzialam ze one sa z afryki :o . "Czarną owcę to widziałem ale brązowego Barana ? Widziałem brązowego Banana." Banany tez sa z Afryki , macie z Justa te same spostrzezenia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna panna
bo moze sie boja ze ksiezniczka znajdzie lepszedo lub innego ksiecia i odejdzie a na taka kluske kto spojrzy? ona bedzie wdzieczna facetowi ze na nia spojrzal i zrobi dla niego wszystko co on bedzie chcial:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A królewna nie będzie? Taka wiecznie olewana królewna czuje sie jak klucha do kwadratu :P Więc idąc tym torem myślenia, powinna być podwójnie wdzięczna. Ja bym tam była :) Od dziś będę kwadratową kluchą. Może znadję księcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie o tym myślałem
Chodziło mi o inne kręcenie i inne druty :O. W Afryce przeważnie są kozy i kozły a nie owce i barany HA! (zabłysł i zaraz zgasł). Fakt kluska moze zrobić wszystko z naciskiem na wszystko tzw. FULL SERWIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna panna
masz racje krolewna tez bedzie to ja juz nie wiem:O i zatstanawiam sie co ona takiego miala ze go przyciagnela do siebie? zaczynam myslec ze moze chodzi o seks..latwy i szybki sama juz nie wiem ps. ja tez sie zaczyna tak czuc jak klucha do kwadratu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
A to ja gloooopia myslalam ciagle o tych drutach :P Jakis zboczony Ty jestes:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie o tym myślałem
Nieprawda to Justyna i przeszło z Niej na mnie. Będąc już w temacie może osławione robienie z połykiem ma coś wspólnego z fajnymi kluseczkami. Ja niewiem nigdy nie próbowałem zatrzymać kumpla robiąc mu z połykiem :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się poddałam. Postanowiłam nie robić sobie nadziei. Pozyjemy - zobaczymy :) Może jakiś ksiąze spadnie mi z nieba hehe ( nadzieja matką głupich :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna panna
:O ja juz tez sie poddalam ostatnia sytuacja mnie zalamala i pozbylam sie ostatnich resztek nadziei:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Wiec zapraszamy na temat o tym ze milosci nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×