Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majlutka

Pomóżcie!!!!! Kto uszyje mi takie same spodnie jak moje albo znajdzie ich firmę?

Polecane posty

Hej! Mam problem. Chodzi o to ,ze moje ulubione jeansy są za małe!!! Tak właściwie to jeszcze się w nie mieszczę ,ale są bardzo ciasne i zamek puścił. Był już wymieniony, ale i tak znowu się popsuł. Może znalazł by się Ktoś, kto uszył by mi takie same spodnie? Ale one musiałyby być o rozmiar większe i z tego samego materiału, bo inaczej straciłyby swój urok. Kupiłam te spodnie w małym zwyklym sklepie (nie lumpeksie, ale też nie w markowym sklepie) ze zwykłymi ubraniami, taki zwykły butik. Próbowałam też szukać w Internecie informacji na temat firmy którą na metce miały spodnie ,ale to na nic. Znalazłam tylko całkiem inne spodnie tej firmy na allegro...:( Może ktoś potrafi mi pomóc albo doradzić? Proszę Was wszystkich o pomoc!!! Marka/firma tych spodni D.Real.Marks Błagam Was.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupia to możesz być ty! Gdybym mogła kupić nowe to bym raczej kupiła, ale tych spodni nie ma i nie będzie w sklepie dlatego poprosilam o pomoc. Schudnąć też nie mogę bo to nie jest tak że obrastam w tłuszcz, ja tylko dojrzewam i powiększają mi się biodra (rosną kości biodrowe). A tego nie da się powstrzymać. Także jak widzisz nie jest to prosta sprawa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie kupisz sobie nowych, innych spodni? jest wiele fajnych fasonow...moze akurat cos Ci sie spodoba:) albo spodoba Ci sie bardziej niz te stare dzinsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszzzzzz
pfff wez dzieciaku idz sie poucz, kup nowy piornik do szkoly, a nie zawracasz d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, ale te spodnie nie są wcale aż takie stare, leżą na mnie idealnie i czuję się w nich po prostu bosko. Przymierzałam już mnóstwo spodni ,ale drugich takich nie ma... W żadnych nie prezentuję się tak dobrze... One nadal fajnie leżą, są po prostu obcisłe ,tylko ten zamek posuty... Można by go jeszcze raz wymienić, ale on i tak się popsuje albo rozerwie po dniu czy dwóch..A może można by jakoś spodnie rozciągnąć w górnej części? Są na to jakieś sposoby? Tylko nie zabardzo, nie chciałabym ich zniszczyć ani tym bardziej podrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś nie chce innym udzielać pomocy, to nie powinien udzielać się na takich forach. Za takie komentarze jak ten powyżej to ja dziękuję. Poza tym nie jestem dzieciakiem, a osoba która tak napisała sama najwyraźniej jest jeszcze niedojrzała.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mojej kumpeli puscil zamek w spodniach to zamiast niego wszysła guziki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za radę:) Napewno wypróbuję:) A może wie ktoś gdzie sprzedawane są ciuchy D.Real.Marks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styl salowej Mariolki
na straganie, ew. na giełdzie (szmat bezwartościowych) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikanauselm
ja tez juz ponad rok szukam tej firmy. mam z niej dwie pary spodni i ciagle w nich chodzę. są swietne. jesli ktos wie, gzie mozna je kupić dajcie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkhjkbnmkkbnmk
Wrzuć D.Real.Marks w google, zrobiłam tak i od ręki wyskoczyło mnóstwo stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×