Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nnnnnnnnn

Wpadka

Polecane posty

Gość nnnnnnnnn

Byliśmy razem wiele lat, bylismy szczęsliwi, niedawno powiediząl mi że on niechce z nikim byc, że samotne życie Mu odpowiada i ze chce byc sam.. niby mamy jakiś kontakt, więc moze zaciagnąć go do lózka i wpasc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pier... Jak ja słyszę takie rzeczy to mi się nóż otwiera Czemu chcesz dziecko skrzywdzić? Co Ci zrobiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
Kocham Go.. i chce byc z nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
ło matkooo, facet w zawoalowany ale czytelny sposób daje Ci do zrozumienia, że wasz związek należy do przeszłości i mu się znudził, a Ty uciekasz się do takich poniżających sztuczek:O ktoś ma Cię w dupie, to przyjmij to z godnością i odejdź:O ale ma kobita pomyślunek, ech:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
Ni pogodze sie nigdy z tym że go stracila, kocham Go calym sercem.. i tak czy tak zaciągnę Go do łóżka i będę miała to dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezooo
Idiotka:) żebyś potem sama nie została z tym bachorem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieję, że nie zajdziesz w ciążę I szkoda, że on tego nie czyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
jasne, a on i tak oleje Cię ciepłym moczem:P jeśli facet chce odejść, to zrobi to prędzej czy później i chociażbyś stawała na rzęsach to i tak nie wskrzesisz w nim dawnych uczuć:O przeczytaj sobie książkę "O kobietach, które kochają za mocno" i pójdź po rozum do głowy, o ile jest po co:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
Ale on chcial być ze mna.. jeszcze niedawno mowił że kocha.. niewiem co Mu się stalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepny przypadek
nieuleczalnej kretynki dajcie spokój ........... to nic nie da szkoda tylko tego dziecka że bedzie mialo matke idiotke..... porażka ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj jak Ty masz takie teorie i podejście do życia jak w sprawie zrobienia z nim dzieciaka, to prawdopodobnie w innych kwestiach też zauważył, że jesteś nienormalna i Cię zostawił I dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
a co moge zrobic jak nie to żeby w jakiś sposob go odzyskać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic już nie rób najlepiej. Jest tak jak jest Boli, przestanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezooo
Że z nim zajdziesz w ciążę to wcale nie znaczy że on z Tobą będzie!! Dociera to do Ciebie? Ty pewnie myślisz,że jak zajdziesz,to on zaraz się z Tobą ożeni. Żebyś się nie zdziwiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po cholere ci facet
który ciebie już nie chce !!! no naprawde jak czytam takie teksty to nie moge utrzymać rąk przy sobie !!! czy ty kobieto rozumiesz po polsku co znaczy slowo NIE !! facet już cie nie chce , wbuj to sobie do lba i powtarzaj jak mantre !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
i jak tu facetom nie współczuć, jak się czyta takie wypociny:O gość chce dać nogę, bo zobaczył, że laska ma nie teges pod kopułą, a ona knuje takie gówniane intrygi. Masakra :O godność to słowo, którego chyba próżno szukać w Twoim słowniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
On byl tym jedynym i o mnie tez tak mówił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezooo
widocznie mu się odwidziało debilko:D I jak widać w porę zauważył że jesteś nienormalna troszeczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeeeeeeeeeeeeeeee
o żesz ku*wa jasna mać !! też zaczynam współczuć facetom jak trafią na taki przypadek !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnn
Zakochan akobieta posunie się to wsyztskiego.. amm nadzieje że mi przejdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
Może wroci.. wiele razy przeszliśmy, wiele nas łąćzyło, to była prawdziwa miłość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
no właśnie BYŁA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś naprawdę go kochała i gdyby to naprawdę była wielka miłość, to nie myślałabyś o wkopaniu go w dzieciaka w ten sposób, tylko pozwoliłabyś mu odejść i być szczęśliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) a skąd wiesz że będzie chciał iść z Tobą do łóżka.. 2) jak Go przekonasz żeby się nie zabespieczył 3) no i skąd pewność że uda się wpaść za jednym razem.... 4) jak się nie uda za pierwszym razem to ile razy masz zamiar Go zaciągać do tego łóżka??? 5) no i w końcu czy masz pewność że nawet jak zajdziesz w ciążę to on z Tobą będzie???? miałam ochotę coś okrutnego napisać ale się powstrzymałam ale gów... mi się w du... gotują jak czytam coś takiego!!!!!! kobieti miej swój honor i odejdź... on Cię najwyraźniej już nie chce.. chcesz być z kimś kto nic do Ciebie nie czuje???? porażka!!!! jak dla mnie totalna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
Niepotrafie.. wiem że tez coś do mnei jeszcze czuje.. wiem to.. tylko że coś mu sie domieniło.. czytaalm na forum już ze czasem tak bywa po długim związku.. że w pewneym momencie mimo że się kocha i wogole trzeba być samym trzeba zaznać spokoju,. tymbardzije ze byłam jego pierwsza dziewczyną.. a on powieidzalam że chce zrealizować swoje plany, że chce byc sam.. chce miec spokoj, i moc realizować się zawodowo i realizowac pasje. Byl bardzo zapracowany, nie mial czasu na nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
w kwestii lozka, nie było by problemu z zaciagnieciem go, ma sentyment do mnie i nie zabezpieczylby się.. znam Go trochę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
wiem to by było paskudnie glupie i wogole.. ale kocham Go.. widzę wszystkie cudowne chwile.. i marze żęby wrociły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×