Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cbcbc

dobra nowina miłość nie istnieje

Polecane posty

Gość cbcbc

nic takiego nie istnieje, to tylko chwilowy koktajl zwiazków chemicznych w mózgu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ntyn
kolejny nawiedzony zbawca swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie zgadzzam
A ja sie zgadzam. nie ma milosci. jest na poczatku zauroczenie, potem przyzwyczajenie i wygoda bycia z kims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camp wierzy w miłość
bo sie poplaczę ze śmiechu! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yhmmm
ja sie zgadzam milosci nie ma to co wszyscy uwazaja za "miłość" to tylko silne zauroczenie i przyzwyczajenie jak mowil przed mowca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie :) Teraz można uprawiać seks bez zobowiązań bez ryzyka, że ktoś się zakocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Teraz można uprawiać seks bez zobowiązań bez ryzyka, że ktoś się zakocha A to od sexu mozna sie zakochac? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thats not my name
ja tez myśle że miłość nie istnieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Nie ma niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Dziury ani dupu tez nie ma. Nicze sie nie obrazi bo go tez nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
A ile miał wzrostu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkama
Camp Nou !!! ty draniu od stu boleści wypeiprzaj z kafeterii jestes prsychicznym idiotą nie majacym co robic i caly dzien siedzisz przy kompie..jestes obleśnym koniem ! PS. szczęście,ze tamta dziewczyna cie nie zechciala;D i żarty sobie z ciebie robila to moja kolezanka;] obleśny idioto..niewyzyty czlowieczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiękam
Camp Nou poprostu jesteś the best, miałam doła ale wiesz co??? Poprostu czytając Twoje wypowiedzi od razu mi sie humor poprawia i az nie chce mi się wierzyć, że tacy ludzie istnieją czyt. puści . Twój wpis z h 17:40 jest żenujący. I nie wiem czy śmiać się czy płakać, ale chyba to drugie. Jesteś moim faworytem na najwiekszego debila tego forum :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Mase wielkich ludzi niech tez psy tracaja a co Lewar wyciska sobie na ta klate ? cytryny ? i az 160 ?wow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiękam
no widzisz Camp Nou nie tylko ja sądze, iz naprawdę masz niezdrowo pod kopułką poprostu lecz sie na nogi dodam- bo na głowę niestety jest już za późno... Pewnie by sie parę lub nascie osób przyłączyło do mojego wpisu, bo żarty żartami, czasem można poświrować by tak do końca nie zwariować, bo przecież oto chodzi w życiu by być troszeczkę niemożliwym ,no ale wybacz Twoje wpisy są poprostu nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×