Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jacek59

żona daje rzadko,co robić?

Polecane posty

Gość jacek59

Kochani! Nawiązuje do tematu,który już istnieje-problem małżeństw w wieku 40+ .My faceci mamy nadal swoje potrzeby seksualne,a nasze Panie chowają się za migreną,"dzisiaj nie mogę" ,czy musisz?daj spokój, Dzieci nie śpią itp. Dajmy temu odpór.Nie zgadzajmy się na pogrzebanie za życia, Utworzmy Forum np FACECI 40+ gdzie będziemy się wspierać moralnie i nie tylko.Ja już mam dosyć tych w/w wymówek.Co Panowie o tym sądzicie/ Czekam na odpowiedzi,ale mądre,niech małolaty i idioci tutaj nie mają dostępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj winy w sobie
bez powodu nie odmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dAnka skakanka
może zadbaj o siebie i o nią? :O Nie wyglądasz już jak młody bóg, nie dziwne, że nie ma ochoty na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewniee
jestes paszczurem i nie chce ci powiedzieć tego wprost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze spragniony
dać to ci może w łeb ,"męzulku",pewnie jestes zapasiony,sflaczały,nosisz 3 cie zęby to i nie dziwota,że babeczka odmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze spragniony
i pewnie puszczasz głosne bąki chodzący"seksapilu ":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jacka
na wcześniejszym temacie pisałeś że podnieca cię to że żona ma kochanka i pragniesz trójkąta !!!! JESTEŚ ZBOCZONY UWAGA ZBOCZENIEC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dAnka skakanka
do jacka-->> nie sraj żarem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osioł zwykły
żenujące...zamiast się użalać nad sobą, trzeba zrobić coś z samym sobą. Jeśli kobieta nie chce, to nie szukaj tego u niej...tyle leżących odłogiem, które o tym marzą!!:) Żalu do Ciebie mieć nie będzie i spokojnie może ją dalej boleć głowa...(Listonosz też ma swoje potrzeby!!) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupppiiiiii
idź se zwalić gościu. Tak będzie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dAnka skakanka
Mam penisa 4cm w zwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek59
A już myślałem ,że na tym Forum są ludzie kulturalni.Niestety same/o przepraszam-większość/ buraków i innych pojebańców.Szkoda. Niech lepsza część Forumowiczów nadal pisze.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jacka
dAnka skakanka czy jacek59 chyba masz rozdwojenie jaźni zboczeńcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsd
jak jestescie starymi smierdzacymi zgredami to nie nasza wina facet zawsze ma chcie a kobieta zawsze jest wrazliwa na zapachy też nie ma to tamto kobieta idzie do łóżka z milosci a milosc prysla 2 lata po slubie w was gra tylko "ruchanie" sami przyznajcie ze wszystko wam jedno z kim to robicie! kobieta to nie worek na sperme!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jacka
Temat: Kogo podnieca to że zona go zdradziła? 17:17 jacek59 Dowiedziałem sę,że żona mnie zdradziła z moim kolegą. Z początku była jazda,ale potem to mnie zaczęło podniecać.Gdy podczas seksu mówiła,że on to robił delikatnie/pieścił,głaskał/ czułem super podniecenie. Od tego czasu moje myśli krążą wokół seksu w trójkącie. Czy macie podobne doświadczenia? SAM ZAŁOŻYŁEŚ TEN TEMAT I UWAŻASZ ŻE TO INNI SĄ NIENORMALNI TYLKO WSPÓŁCZUC ŻONIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osioł zwykły
FSD.. Każdy ma tak, jak się czuje...tylko współczuć..:/ worku.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek59
DO JACKA A dlaczego współczuć żonie.Przyznaje,że nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czlowieku, o czym ty do mnie rozmawiasz: idź na ruchy: będzie szybciej, taniej i lepiej. Ja smigam na cichodajki non-stop, i moje małzeństwo jest udane. Nie pcham sie do żony brz przerwy z lapami, zeby poruhać. Jestem zaspokojony. Mialem kiedys taka sama sytuacje, a teraz to ona zabiega,przebiera sie w ciuszki, stara sie mnie podniecic. Ja ja wtedy ruham tak , zeby bylo suce dobrze. I jest git. Wszytscy sa szczesliwi: ja bo jestem spełniony, ona - bo ma orgazm i czuje sie pożądana, no i moje kochane cichodajeczki, które jest mnostwo w warszawie, a szczegolnie na mokotowie. Pozdraiwam ztego miesjca wszysckie moje niedrogie pipcie. a ty chlopie jak bedzie zwlekal z ruchami na boku, zamienis sie w sfrustrowanego onaniste,kotry bedzie codziennie lasil sie do swojej suczy jak zwykly kundel. Chlopie, zasanow sie jakiego ty z siebie cwleucha robisz,gdzie twoja godnosc? Twoj topic to zwykla zayebana zenada,po prostu nie radzisz sobie i masz nadzieje,ze ci pomoze jakis 13-leni pryszczaty onanista ze smierdząca stulejką. Wez sobie na wstryzmanie albo napij sie qrwa soku z kapusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek59
VALDI! Wreszcie normalny facet przez duże F. Takich ludzi więcej,a nie moherowe i rydzykowe cioty na Forum .Gratuluje ci VALDI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupppiiiiii
W kiche i do dzioba! I niech nie myśli sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jacka
JAKBYŚ JĄ RZUCIŁ TO ROZUMIEM, JAKBYŚ WYBACZYŁ ZORUMIEM ALE ŻE CIĘ TO PODNIECA ???? TO COŚ Z TOBĄ NIE TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek59
DO JACKA Poczytaj na innych tematach,to jest czasami normalne.Pewien dreszczyk emocji połączonej z zazdrością.Jest to pewien afrodyzjak.A co inni o tym sądzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jacka
Ok to może ze mną jest coś nie tak skoro uważam to za chore. Pozdrawiam i życze powodzenia nie bardzo wiem w czym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty qrwa sluchaj, jak piszesz,ze zona daje rzadko to moze ja cie zle zrozumialem. Po to moze oznacza dwie sytuacje: - twoja zona podczas snu daje rzadko, tzn. załatwia sie do łózka stolcem rzadkiej konststencji i to qrwa wplywa negatywnie na pożycie albo - twoja zona daje odbytu i pipy sąsiadowi, ktory sie nazywa Janusz Rzadko, a potem po zruhaniu jej masz dziwne ropne wykwity na żołędzi. Jak jest jedna z tych dwoch syuacji to sorry, ja nie wiedziau. Ale jesli jest tak jak w mojej wczesniej wypowiedzi to jesteś tępy obesrany frajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek59
VALDI Myślałem że masz chociaż za jeden grosz inteligencji.Ale widzę,że jesteś typowym kmiotkiem,burakiem żulkiem i prymitywem.Twoim wykształceniem jest niepełna podstawówka i to jeszcze zaocznie/chichichichi/.Wykąp się w gnojowicy,zdejmij walonki i idż spać do chlewu/ale nie zbałamuć świń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek59
Lubię lizać cipkę żony myśląc,że ktoś w niej niedawno był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×