Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikarana

Pracujesz w domu i dostajesz pieniądze...

Polecane posty

Gość monikarana

Pracownik do obsługi e-mail poszukiwany!!! Praca w domu 10-15 godzin tygodniowo według twojego rozkładu! Nie potrzeba żadnych przedpłat, zaliczek, zadatków ani rat gotówkowych, płatnych z góry. Zarobisz 2.000 do 5000 zł w niepełnym wymiarze czasu lub 5.000-15.000 w pełnym wymiarze czasu. Zapewnione pełne przeszkolenie on-line! Wszystkiego, czego potrzebujesz to komputer z Internetem i dostęp do sieci e-mail oraz chęć dokonania zmiany! Skontaktuj się: monikarana@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania22bis
poproszę o informacje: ania22bis@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hieheheheheh piramida
a jednak danucie ktoś dał się naciągnąć :D i tak jak wspominałem - to jest to samo wklejanie tylko inne podpisy. TO NIELEGALNA W POLSCE PIRAMIDA FINANSOWA !~ oto treśl listu identyczna jak u danuty :D Witam  Mam na imię Monika jestem managerem internetowym.. Praca, którą chcę Ci zaproponować polega na korzystaniu z Internetu dla wzbogacenia się. Dzięki ofercie, którą mam dla Ciebie, łatwo pozbędziesz się kłopotów finansowych. Do mnie również ktoś kiedyś wysłał e-mail i w ten sposób odmienił moje zarobki. Możesz zarobić dużo, wszystko zależy od tego, ile poświęcisz czasu. Przeciętnie, przy 2 godz. pracy dziennie wyciągniesz ok. 1500 zł, a im więcej godz., tym większe zarobki. Zarobić można dużo, bardzo dużo. Jeśli interesuje Cię bezpieczna praca w domu, to czytaj niżej. Jeśli nie - nie czytaj. Wszystkie szczegóły pracy przedstawia ten oto krótki list. Przeczytaj go uważnie i do końca. Zachowaj go, ponieważ wszystkie listy, które ode mnie dostaniesz, będą Ci potrzebne do dalszej obsługi Twoich klientów. Do Twoich obowiązków należeć będzie: - Organizacja i redagowanie tekstów reklamy oraz umieszczanie jej w Internecie, - Udzielanie odpowiedzi na zgłoszenia oraz przesyłanie materiałów źródłowych Twoim interesantom, -Internetowa dystrybucja, czyli sprzedaż oferowanego produktu naukowego. Spokojnie! Aby wykonywać wszystkie swoje obowiązki otrzymasz bezpłatne przeszkolenie on-line. Ja, udzielam Ci: - Pełnego przeszkolenia, - Fachowego wsparcia, - Gotowego produktu do sprzedaży. Oferowane zatrudnienie ma charakter pracy z siedzibą w domu. W tym biznesie istnieje tylko jedna zasada: im więcej, tym lepiej. To Ty (nikt inny), decydujesz ile godzin tygodniowo poświecisz na tę pracę i to Ty sam/a będziesz ustalała jej rytm i częstotliwość. Jedynymi umiejętnościami wymaganymi do pracy jest obsługa komputera i jednego z edytorów tekstów, np. Word (wycinanie, wklejanie i zapisywanie danych) oraz dostęp i znajomość obsługi Internetu w stopniu podstawowym, obsługa poczty elektronicznej, jak również umiejętność organizacji własnej pracy. Na Tobie, jako menadżerze, spoczywa odpowiedzialność za marketing, dystrybucję, udzielanie poprzez e-mail informacji o oferowanym produkcie oraz za obsługę klientów. Będziesz prowadził/a aktywny marketing i kontakt z klientami głównie przez Internet i będziesz dostarczała klientom informacje biznesowe wraz z materiałami szkoleniowymi (PROGRAM 21), które otrzymasz ode mnie. W chwili, gdy otrzymałem/am ofertę współpracy z PROGRAMEM 21, po analizie i przemyśleniach doszedłem do następujących wniosków: 1. Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z rozpoczęciem pracy managera. 2. Nie musisz kupować żadnego wstępnego pakietu produktów, które należy dalej odsprzedawać, ponieważ już je otrzymałaś ode mnie. 3. Tylko ty masz bezpośredni wpływ na wielkość własnych dochodów. Możesz sam/a ustalać godziny pracy, a przyszły potencjalny klient sam szuka z Tobą kontaktu. 4. Zależy Ci na wzroście własnych dochodów (być może ten powód będzie najważniejszy) i jednocześnie dojrzałaś/eś do zmiany charakteru pracy. 5. Nie musisz szukać siedziby na prowadzenie działalności (brak dodatkowych kosztów związanych z wynajęciem i utrzymaniem biura), bo biurem będzie Twój dom. 6. Nie masz bezpośredniego kontaktu z klientem, a praca nie polega na żebraczym narzucaniu się w sprzedaży bezpośredniej, więc stres odpada. 7. To do Ciebie będą się zwracać zainteresowani o prezentację, a nie odwrotnie. I na koniec: ta praca gwarantuje 100% kontrolę nad tym, co się dzieje i co w danej chwili jest najważniejsze. Sam/a kontrolujesz wielkość własnych finansów. A więc i Ty przystępując do współpracy nie masz nic do stracenia, a jedynie bardzo dużo do zyskania. Porozmawiajmy o zarobkach. Większość managerów (dobrych naturalnie) zarabia między 100-300 zł dziennie, w zależności i od zaangażowania i od stopnia trudności wykonywanej pracy. Niejednokrotnie jest to praca w terenie, z którą łącza się wydatki, impertynencje i odmowy, oraz towar (jego przenoszenie, magazynowanie, rozliczanie i w końcu zwroty, czyli rozczarowanie). W Twoim przypadku jest zupełnie inaczej. Pracujesz w zaciszu własnego domu, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Nie masz bezpośredniego kontaktu z klientem. Handlujesz towarem, który nie potrzebuje składowania, powierzchni magazynowej, magazyniera, ochrony oraz rozliczenia. Od tej pory interesuje cię tylko kasa, jej liczenie i pomnażanie. Z pewnością zastanawiasz się, co to takiego? Odpowiadam: moim podstawowym produktem jest kurs szkoleniowy w zakresie prowadzenia biznesu, zwany PROGRAMEM 21 i w wielkim skrócie jest to zbiór porad zawarty w elektronicznej formie przewodnika do sukcesu. Bez obaw, produkt ten bardzo szybko znajduje uznanie i jest towarem poszukiwanym. A zarobki - no cóż, ze względu na to, że Twoja praca bazuje wyłącznie na Twojej działalności, czyli poświęconym czasie, a średnia dzienna stawka managerów wynosi ok. 100 do 150 zł (ale trzeba ją oczywiście wypracować)... Jeżeli się zdecydujesz, to poprowadzę Cię krok po kroku do sukcesu. PROGRAM 21 jest przewodnikiem do sukcesu w prowadzeniu działalności biznesowej z siedzibą w domu. W dwunastu comiesięcznych odcinkach uczy i szkoli, jak przybliżyć się do fortuny i osiągnąć upragniony sukces. PROGRAM 21 jest Twoim produktem. Decydując się na podjęcie współpracy otrzymasz ode mnie bezpłatny, wstępny informator szkoleniowy, który przeprowadzi Cię „krok po kroku” poprzez 30-dniowy okres próbny, w którym to sprawdzisz działanie siły tego marketingu. W tym to czasie pozyskasz już pierwszych klientów. Więcej szczegółów o PROGRAMIE 21 poznasz w miarę rozwoju własnej kariery. W tym biznesie Ty jesteś najważniejsza/y, bo to Ty jesteś szefem. Przeszkolę Cię, dostarczę produkt i będę udzielać Ci wsparcia w trakcie dalszej pracy. Reszta zależy tylko od Ciebie, Twojej operatywności, przekonania, czasu pracy i decyzji. Im więcej wysiłku włożysz w pracę, tym więcej zarobisz pieniędzy. Ty sam/a będziesz ustalał/a czas i godziny Twojej pracy. To Ty decydujesz o wysokości własnych zarobków i to Ty masz 100% kontrolę nad własnym sukcesem. Zapewne zadajesz sobie pytanie: Dlaczego? Dlaczego ktoś, kogo zupełnie nie znasz, pomaga Ci w osiągnięciu sukcesu....? Odpowiedź jest prosta: z tego samego powodu, dla którego mnie ktoś pomógł. Zaufałam i dałam się przekonać i dzisiaj wiem, że jest to możliwe. Zresztą będę z Tobą szczera - jednym z powodów tego, że chcę byś osiągnęła/ął sukces jest fakt, że jeżeli Ty osiągniesz sukces - ja również będę w tym uczestniczyła. Tobie zależy na osiąganiu wysokich dochodów i mnie również. Nasuwa się kolejne pytanie:, co z konkurencją? Otóż w tym biznesie nie ma konkurencji. Za to są miliony potencjalnych klientów - znacznie więcej niż jesteś w stanie obsłużyć. Mając Internet jako narzędzie pracy, jesteś w stanie dostarczyć bezpłatną informację do klientów na całym świecie. Jeżeli uznasz, że przedstawione powyżej informacje są wartościowe, to dobrze. Możemy współpracować. Zrobię wszystko, żeby Ci pomóc w osiągnięciu sukcesu. Obiecuję, że pokażę Ci krok po kroku jak to działa i dlaczego działa tak dobrze. Cały program „Krok po kroku” jest bardzo prosty i każdy może go wprowadzić w życie, także i Ty... Jestem zadowolona z prowadzenia działalności i jestem przekonana, że i Ty będziesz zadowolona z wolności działania i uzyskiwania przychodów. Poświęć 30 dni na wypróbowanie programu. Na początku traktuj to jak zabawę i zacznij stawać się niezależna finansowo. Jeżeli po 30 dniach dojdziesz do wniosku, że nie chcesz kontynuować programu, a zdobędziesz w tym czasie paru klientów, to za ich zgodą przejmę ich od Ciebie. Współpracuj ze mną przez następne 30 dni, a upewnisz się, że realizacja biznesu sprawdza się w rzeczywistości. I wiedz, że jeden pozyskany odbiorca, który zdecyduje się zakupić od Ciebie kurs pokrywa w pełni cały poniesiony przez Ciebie koszt programu, każdy kolejny klient to już Twój czysty zysk!!! Ja nie dostaje żadnej prowizji od Twojej sprzedaży, pracujesz więc tylko i wyłącznie dla siebie!! Wyślij do mnie e-mail zwrotny na adres: monikarana@wp.pl napisz w wierszu tematu: CHCĘ SPRÓBOWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×