Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BB_Smutna

On ze mną nie rozmawia... nie umie?

Polecane posty

Gość BB_Smutna

Ostatnio okazało sie że jestem prawie cztery lata z człowiekiem, którego nie rozumiem.. Wszystko było w porządku tylko, że on ze mną nie rozmawia.. Nie potrafi mi powiedzieć, że źle mi w czymś, że coś powinnam zmienić, by "mnie nie ranić".. Chciałby, żebym schudła (rozmawiam z tym o kimś) ale jak go prosiłam by mi pomógł, on twierdził,że mu sie strasznie podobam... "Oj!Skarbie!" i tyle.Nie jestem heterą.. mój związek się sypie... poza pracą tematy się skonczyly... chcę to ratować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deseftgerte
może to tzw osobowość unikająca - nie umie rozmawiać po prostu, zrobi wszystko aby uniknąć konfliktu, moze być wynikiem dziecinstwa, wychowania, luki uczuciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też ze mna nie umiał rozmawiac. Zerwalismy. Dzis tak sobie mysle..przeciez ja przez ponad 2 lata o niczym fajnym z nim nie rozmawialam.. nie umial pocieszac, nie umial wytlumaczyc.. na zaden madry temat nie umiał rozmawiac. Zal mi takich facetow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytrtytr
Moj tez nie potrafil rozmawiac. Jakis konflikt? Nie pogadal o tym, tylko probowal od razu zmieniac temat aby bylo dobrze. Konflikty narastaly, odeszlam i w sumie ciagle go kocham glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam
pierdolisz, pewnie chciałaś gadać o dzieciach i kosmetykach albo kolorze scian, to nie tematy dla faceta, on moze dziecko zrobić, na kosmetyki zarobic, a sciane postawić, reszta go gówno obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet jak duzo gada = zle jak malo gada = zle jak mowi ze nie chce zebys schudla = zle jakby powiedzial ze jestes troszke za puszysta = patelak w leb :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Albo, jako już Ci napisano, osobowość unikająca, albo po prostu go nie słuchasz i odpuścił sobie mówienie ci czegokolwiek. Tak, owszem znakomita większość kobiet ma fenomenalną zdolność słuchania /nie słuchania wybiórczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FranciszkaMaj
do "a tam" :D:D:D Ja zauważyłam, że faceci dziwnie milkną też, gdy rozmowa zaczyna toczyć się n/t tipsów. Natomiast dziwnie się ożywiają przy rozmowach o samochodach, sporcie i krytykowaniu bab za kierownicą :P Czyżby zatem cała nacja mężczyzn miała osobowość unikającą? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam
oczywiscie ze tak. unika głupich i nieciekawych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytaj sobie
Mężczyźni są z Marsa a Kobiety z Wenus i niech twój facet też to przeczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_coments
bo kobiety są dziwne...Nie gada się z facetem o tipsach. Od tego są przyjaciółki. Czy oni rozmawiają z nami o paskach klinowych w swoim wozie?? NIE. To my ich dreczymy babskimi sprawami, nie wiem z resztą po co.Kochane kobiety- DLA NICH MAMY BYć KOCHANKAMI A NIE KOBIETAM, KTóRE WIDZą W PAPILOTACH.M amy dla nich być atrakcyjne i tajemnicze a nie peplać im o tym,że końcóki nam się rozdwajają albo, że mamy skórke pomarańczową.Jak im tego nie powiemy to nawet nie zauważą.Wiec po co mamy sie w ich oczach robić mniej atrakcyjne?? Nie zastąpimy im kumpla dlatego my się wygadyjmy swoim koleżankom a do domu wnośmy np seksapil.Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×