Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no_coments

narkotyki a związek

Polecane posty

Gość no_coments

jak sprawic aby moj chlopak chodząc na imprezy masowe (typu creamfields, sunrise) przestał brać tzw tablety czy amfetamine? robi to sporadycznie ale mówi, że w tym wieku (24) bez tego nie potrafi się świetnie bawić. On sam chce chodzić na tego typu imprezy bo lubi tą muzykę, ale nie umie się przy niej bawić bez "dopalaczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestań go dreczyc
daj mu zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestań go dreczyc
a njalepiej to go zostaw zeby miał wreszcie swiety spokój i mogł se jarać co chce do woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaćpaj z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_coments
nie chce go zostawiac bo jestem z nim 3 lata i go kocham. Cpac nie moge bo jestem w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli on sam nie będzie
chcial rzucić dragó to nie rzuci ich:oOn sam musi chcieć przestac cpac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_coments
tylko jak jest ze mną na takich imprezach to faktycznie nic. Gorzej jak jest z kumplami. Chyba trafiłam na jego imprezowy okres życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiuszyna
masz inną sytuację, ale ja bym zerwała. facet który bez dopalaczy nie potrafi sie bawić, a rzucic dopalaczy nie potrafi jeszcze bardziej, to jakis mieczak. dla waznej osoby mozna z wielu rzeczy zrezygnowac. ja rzuciłam papierosy (po 10 latach palenia), a moj chlopak o wiele mniej gra w gierki. i nie dlatego ze sobie nawzajem kazaliśmy, po prostu wiedzielismy ze dany nałóg przeszkadza drugiej osobie. ot takie naturalne poswiecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×