Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BlaskKsiężyca27

Mój facet mnie drażni.....

Polecane posty

Gość BlaskKsiężyca27

Jesteśmy razem od pięciu miesięcy. Zależy mi na nim a jemu mam nadzieję na mnie,ale zauważyłam że coraz częściej jego zachowanie mnie drażni,powodów znajduje sporo:że za dużo gada,że robi głupie miny itp.długo by wymieniać. Czasem mam ochotę nim potrząsnąć...i zastanawiam się czy zakochana kobieta może być tak krytycznie nastawiona do swojego faceta? Przecież w tej pierwszej fazie widzi się wszystko w różowych barwach...przyszła mi do głowy smutna myśl,może ja go nie kocham?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocna gwiazda najprawdziwsza 1
wymień go na draże kokosowe , są mniej drażniące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma do rzeczy fakt czy kochasz czy nie ... skoro Cię dnerwuje to niech sie poprawi , pogadaj z nim , jak dalej bedzie taki sam to pozostaje wywalic go za przysłowiowe drzwi ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek1981
Wydaje mi sie, ze to kwestia twojego charakteru anizeli chlopaka.Mozesz kochac, ale mozesz takze miec takie usposobienie, ze wyprowadzaja cie z uwagi szczegoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaWredota
nie spotykaj się z nim przez kilka dni i zobacz czy go ci brakuje. Jeśli naprawdę za nim zatęsknisz, to będzie oznaczało, że jest dla ciebie ważną osobą i nawet jego głupie miny będziesz miała w tyłku ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tak samo, tylko że jesteśmy razem już ponad 2 lata. Drażni mnie w nim wiele rzeczy - czasem to są rzeczy istotne ale przeważnie totalne głupoty, jak to że dziwnie się partzy, zrobi głupią minę czy ma skarpetki nie w tym kolorze co trzeba.. cóż tak już mam, ze czepiam się o byle co, więc staram się tego oduczyć i czepiać tylko tego co rzeczwiście powinien w sobie zmienić :) więc powodzenia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwic sie ze w rodzinie wystepuje przemoc skoro iskra zapalna jest glupia mina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×