Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co ma zrobic...

mam malutki problem...

Polecane posty

Gość co ma zrobic...

mam dziewczyne zwyczajna nie jest jakas niewiadomo jak piekna ale nie potrzebuje makijazu zeby ladnie wygladac troche nadwagi ma ale mnie kocha po uszy... poznalem inna... zajebista laske zgrabna sliczne piersi duzo tapety... wpadlem jej w oko... kilka razy sie do mnie dobierala... co mam robic?? rzucic swoja i zaczac zyc z niepewnoscia z taka zdzira co odraz do rosporka mi sie przyssala i miec wspaniale doznania erotyczne czy pogonic ja i zyc z pewnoscia o milosci do mnie mojej zwyklej dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ma zrobic...
no tak i w tym problem ze moja chodzi do tego samegoliceum:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka20
lepiej zostan przy swojej dziewczynie, ta sliczna napewno ma duze powodzenie i niedlugo do innego bedzie sie dobierala, poza tym takie dziewczyny maja zryte banki:) a Twoja dziewczyna Cie kocha, nie zmarnuj tego, tamta raczej Cie nie pokocha a szybko przyprawi Ci rogi ........ uczysz sie w liceum wiec jestes jeszcze mlodziutki i glupiutki, milosc jest wazniejsza niz doznania erotyczne z sexbomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam robic...
no to po gonie ta od cycek i juz... tylko ze ona ciagle za mna lazi... nie wiem czy nie bedzie jakiejs szczepy... bo moja po karate jet tylko rok to rok ale jak pare razy chciala lekki sparing to niezle bila:/ to se narobilem... a wiem ze za przystojny nie jestem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka20
ze niby Twoja dziewczyna ma Cie pobic? za co? ze tamta laska za Toba chodzi? przeciez to nie Twoja wina ... chyba ze jest cos o czym nie napisales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkiegochujamający
a ja mam malutki interes i się nie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam robic...
nie mnie... ja... za to ze za mna lazi... mnie tam nie ruszy... duzo wiekszy jestem to by nie siegnela mnie... na poczatku myslalem czy by tamtej nie tego... ale teraz wiem ze zostane przy tej dziewczynie:) tylko trzeba sie pozbyc tej zdziry... nie spalem z ta zdzira ani nie zaliczylem szybkiego numerka jak to niektorzy mowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka20
tamta laska nie zawracaj sobie glowy ..... a jak Twoja panna sie do niej czepnie to chyba nie bez powodu ale calkiem slusznie (jakby za moim mezem jakas dupa lazila to nie recze za siebie!) takze sie nie martw nawet jak cos jej zrobi ( no chyba ze tamta nie wiedziala ze masz dziewczyne, bo sam jej nie powiedziales! ale mysle ze tak nie jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TodD
lol jakie pytanie??? Dzisiaj na obiad ogórkowa czy pomidorowa z ładnych dojrzałych pomidorów............................... Człowieku wez mi powiedz co byś zrobił jak twoja dziewczyna by miała takie kompleksy? mieć Ciebie powiedzmy kochającego bo w tej sytuacji juz sam nie wiem co myśleć o Tobie która tylko na Ciebie zerknie to odrazu lecisz na taką ? wstydż się jeżeli kocha Cię dziewczyna to nawet nie próbuj jej rzucać chyba, że jesteś naprawdę frajerem i sam osobiście skopał bym Ci dupę jak tylko byś to zrobił Szkoda, że nie jesteś w zawodówce bo widać inteligencją na tym forum nie sypiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo lo lo
a ja mam sliczną i nie zdzire w jednym. qrcze ja to jestem szczesciasz. trafiłem normalnie na jakąś panienke odstającą od reguły w polsce. ładna polka - koorwa brzydka polka - wierna ja pierdole ja o mam farta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×