Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natal74

Hey !!! Pomocy

Polecane posty

Hey jestem, Natalia zalozyla tu konto aby sie was poradzic a wiec pisze o mojim klopocie .Niedawno poznalam chlopaka ma na imie Mateusz wszyscy mowili mi ze ma on dziewczyne, gdy juz go dobrze poznala on wyjechal do domu do 20km od mojego miasta :( Pisalam z nim sms pewneg dnia wyznal mi milosc zaczelam z nim chodzic :)napisal ze zucil dziewczyne dla mnie (bo to prawda) Przyjezdzal do mnie :) Jest tylko jeden problem jego dalsza kuzynka co go nienawidzi mowi ze on ma juz 2 dziewczyny ze mowi ze jestem glupia i ze robi se tylko zarty ze mnie tak ona sadzi :( jej kuzynka Kasia sadzi ze ona tylko tak mowi bo jej brat jest wemnie zakochany a ja go niechce wiec chce zebym zerwala z mateuszem i byla z miloszem :( Ale ja niewiem komu wiezyc Mateusz pisze ze mnie kocha codziennie :) pokochalam go ...Ale od wczoraj nie pisze mi juz sms (moze juz kasy nie ma na koncie lub telefon sie mu rozladowal ) Jutro mam do niego jechac ale nie wiem co zrobic zycic go czy moze nie :()aaa i Kasia mowila jeszcze ze mateusz napewno tak mowil zeby miloszowi nie bylo przykro :( Milosz jest dlamnie mily ale go ne kocham no i o 1 rok mlodszy a mateusz o 3 lata starszy :) Moze napisze jak go poznalam pwenogo dnia milosz zacza zarywac do mnie i przyjechal z mateuszem na skuterze i tak sie zaczelo codzienne spotkania az pewnego miedzy mna a mateuszem zaczelo sie dobrze gadac ciagle myslalam o nim ciagle mialam sny z nim no i patrzalam czy czasem nie jest na dworze chba sie zakochalam ale nie chce zeby ktos mnie zranil milosz mnie by nie zranil ale jak go nie kocham to co mam zrobic!aaa moze jeszcze napisze ze w niedziele bylam na imprezie byl mateusz i milosz .Mateusz mnie wnerwia nic nie gadal nie podzszedl nawet czesc nie powiedzial potem napisal mi sms ze dlaczego go unikam w prawdzie on tez mnie unikal no i jak sie juz z nim podrodze stykla zaczelam gadac z nim !!!Potem znowu poszlam gdzies i po 15 min znowu go zobaczylam on nic niewidzial ja go stylu uszczyplam i znowu ze mna rozmawial wcale z nim nie tanczylam potem on mnie uszczyplnal i tak jakos cala impre chodzilismy sobie i gadalam z nim i kolezanka przytulil mnie tylko jeden raz chba jest nie smialy ja tez bo jak mnie zlapal za ramie to szybko pobieglam do kolezanki ze niby cos chce :P a teraz sobie mysle ze chetnie bym go pocalowala :* co mam robic czy on mnie oszukuje boze jutro mam tam jechac (musze) chce go zobaczyc lecz sie cykam !!!! Pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak25
Jebniesz sie sama czy ja mam to zrobic za Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabe
za duzo telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hush
ale pierdolnik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkama
a ile masz lat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hush
strzelam, ze 15. Góra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkama
ej ja mam 16lat ;) ale pytam sie o to ile ona ma? odpowiesz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkama
hehe pojechałas/łeś :)) nie no na pewno nie 74rocznik;d ale ,zeby jej pomoc musze wiedziec ile ma lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×