Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna izolatka

czy samotne dziewczyny musza byc izolowane od towarzystwa

Polecane posty

Gość smutna izolatka

Nie zapraszane na imprezy bo sa tam glownie pary i anoz taka singielka zechce sobie kogos poderwac, omijane przez kolezanki bo one wola swych facetow, kontaktowane tylko od czasu do czasu sms "jak sie masz". Czy bycie singlem to jakas kara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy od Twojego wlasnego podejścia, też jestem sama i jakoś nie narzekam na brak towarzystwa i zaproszeń na imprezy, ale dla mnie bycie singlem jest rekompensatą za trudne małżeństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna izolatka
Staram sie miec pozytywne podejscie, ale ciezko. Jak tylko znajome poznaja facetow to nie ma ich do swiata, zaczynaja sie uniki na propozycje by gdxies razem wyjsc, jak slysze o wspolnych imprezach miedzy parami to automatycznie jestem z nich wykluczana. Raz smialam pogadac z chlopakiem z jednej znajomej to do dzis patrzy na mnie wilkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, jak ich zwiazki są w fazie poczatkowej, to fakt, z taką kobieta pogadać się nie da, trzeba cierpliwie przeczekać, aż sie ustabilizuje..i zacznie trochę nudzić ;) A wiecej samotnych kobiet w Twoim otoczeniu nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna izolatka
Niestety nie. Wsrod najblizzszych znajomych zostalam tylko ja sama. Jestem poszukiwana tylko gdy ktos czegos potrzebuje. A by wyjsc gdzies razem, pogadac, umowic sie to juz nie. I wlasnie te zajete kolezanki to nie sa poczatkowe miloci tylko wiekszosc stale zwiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakieś dziwne masz te kolezanki, szczerze mowiąc...moje bardzo chętnie przychodzą na kawę do mnie, zeby chociażby odpocząć na chwilę od mężów i dzieci ;):D:D:D Może zacznij gdzieś chodzić sama? Na siłownię, basen, raz, że między ludzi, dwa, sport to zdrowie :) Na kurs tanca, języka...cokolwiek, byle tylko nie siedzieć samej w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne masz kolezanki, chyba musisz poszukac nowego towarzystwa. Moje zycie towarzyskie rokwita gdy jestem singlem, poznaje wtedy najwiecej ludzi, bo najwiecej imprezuje no i latam na randki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×