Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bratt Gitt

Pilne pytanie. Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dzięk

Polecane posty

Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę. Skąd się dowiedziałem? No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie \"z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka\", odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim. Kiedyś wziąłem jej komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak. Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za motocyklem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim motocyklu i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednim kole mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy. Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba ja wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorunczyk
Jako wykwalifikowany mechanik po 6 (słownie: sześciu) fakultetach w tym z wczesnej historii Mezopotamii, odpowiadam: Nie musisz się niczego obawiać. łożyska z reguły w trakcie pracy obrotowej się nagrzewają, co wynika nie z ich wadliwości a tylko i wyłacznie z odczynu zasadowego stopnia sferoidalności kulek. Także nic nie kupuj, nie naprawiaj, jeździj smiało. Możesz być pewien, że jak coś się spierdoli w czasie jazdy, ty dowiesz sie o tym pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh.. spodziewalam sie,ze historia pierwszoplanowa nie zostanie dokonczona, ale ogolnie z tym zakonczeniem jakim jest,rowniez mi sie podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D swoją droga typowe. czy żona ma jakieś znaczenie, kiedy własne zabawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
O 3.00 2 pijanych w dupę koleżków ładuje się do mieszkania jednego z nich. Idą chlać dalej w kuchni. Gość zerknąwszy był po drodze przez uchylone drzwi do sypilani bełkoce do gospodarza: - Heniu obok twojej żony śpi obcy facet! - Spoko. On nie pije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
ja mam lepsze.. choc nie w temacie ale z zycia wziete sobota.. ludzie..chleją na calego na imprezie i jeden z kolegow jest totalnie zawalony... wiec go koledzy do jego bloku odprowadzają, wszędzie ciemno i do mieszkania sciagają mu sp[odnie i kladą go na tapczanie.... rano facet sie budzi w samych slipkach... otwiera drzwi..... a tam sąsiedzi siedzą i niedzielny obiadek wcinają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo ed
tak 2 lata temu pokazalo sie na onecie? dobrze pamietam? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gag z morałem Pewna kobieta, Manager u szczytu swej kariery, czasowo oddelegowana służbowo do Paryża, otrzymuje list od swego narzeczonego, który mieszka w innym państwie. W liście czyta: \"Droga Klaudio, Nie mogę już dłużej kontynuować naszego związku. Dystans, który nas dzieli jest zbyt duży. Muszę przyznać, że byłem Ci niewierny jakieś 10 razy, Od kiedy wyjechałaś i myślę, że ani Ty ani ja na to nie zasługujemy. Bardzo mi przykro. Proszę zwróć mi zdjęcie, które Ci przesłałem.\" Z miłością Robert. Kobieta, bardzo zraniona, prosi wszystkie swoje koleżanki w pracy, Aby jej sprezentowały zdjęcia swoich narzeczonych, kuzynów, Wujków, przyjaciół, znajomych, braci itp... Miesza zdjęcia od koleżanek, razem ze zdjęciami Roberta. Koperta wysłana do Roberta zawierała 157 zdjęć i liścik z notatką: \"Robert, Wybacz ale za h...ja pana nie mogę skojarzyć kim jesteś. Poszukaj swego zdjęcia w kopercie i odeślij mi resztę.\" Morał dla kobiet od kobiet: „także silnie uderzona, musisz wiedzieć jak wycelować do wroga. Bądź silna!” Morał dla facetów: „Nigdy nie dawaj nic osobistego kobiecie, którą chcesz przelecieć”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiatraczekkk
Może zamienisz żone na nowe tarcze hamulcowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srokka
pomóżmy chłopakowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfknmfsjkdhfiudfhoxduihfodufxl
BRATT GITT zajebiste!!! Normalnie kopiuje to. fifty PLN Zajebiste również, też kpiuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×