Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czytowazne

jak zerwac?

Polecane posty

Gość czytowazne

jestem od pol roku z facetem, jednak czuje, ze to nie jest "ten" chce sie z nim rozstac, ale nie wiem jak dokladnie to zrobic, rozegrac,zeby nie cierpial tak bardzo. Oczywiscie wiem, ze bedzie cierpial tak czy tak alle jak zrobic to najmniej bolesnie dla niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurozuza
Jeśli mu na tobie zależy to niestety nie uda ci się tego zrobić bezboleśnie i musisz się z tym pogodzić. Nie wciskaj mu jakiś starych, wyświechtanych, obiegowych i popularnych tekstów pt zostańmy przyjaciółmi, zasługujesz na kogoś lepszego itp. Powiedz mu delikatnie i szczerze prawdę bo przy rozstaniu każdy zadaje sobie pytanie dlaczego. Powiedz mu, że jest super facetem, lubisz go itp (przecież spotykałaś się z nim, więc to musi być prawda) jednak nie czujesz do niego tego czego powinnaś czuć do faceta i dlatego nie możecie być razem. Dla jego dobra też unikaj później kontaktów z nim, żeby oszczędzić mu ciągłego wspominania, szybciej wtedy zapomni i pogodzi się z tym. Oczywiście jeśli sam się do ciebie odezwie to porozmawiaj z nim jednak na tyle oschle żeby nie robić mu nadziei. Niestety to nie będzie przyjemne ani dla niego ani dla ciebie, ale musisz się zdobyć na odwagę i szczerą rozmowę z nim, skoro spędziłaś z nim tyle czasu zasługuje na to. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×