Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

c.r.e.a.m .... czy ja o coś zabiegam ... nie wyrażam zdanie a osiągac mogę to o czym marze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymiana wizerunków kwitnie, a ja wciąż taka konserwatywna :( Myślałam, ze Brat jakoś mi pomoże się otworzyć, ale nie chciał dac mi kredytu zaufania :( :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wielu rzeczach ... które można osiągac wielkimi lub małymi kroczkami:) a pytasz o szczegóły czy tak ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" c.r.e.a.m Sissy .... masz do mnie pretensje ????" Nie, nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaola Wymiana wizerunków kwitnie, a ja wciąż taka konserwatywna Myślałam, ze Brat jakoś mi pomoże się otworzyć, ale nie chciał dac mi kredytu zaufania a bedzie z wzajemnoscia...WYSYŁK A ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat, podobny jesteś do jednego z moich byłych :) świetnego faceta, BTW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kyyrene (kyyrene@o2.pl) brat, podobny jesteś do jednego z moich byłych świetnego faceta, BTW a moze ten były to ja ???? chociaz mnie nic na ten temat nie wiadomo:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuńka, a przepraszam, Ciebie zupełnie nie kojarzę :) Brata Niedźwiedzia kojarze z rozmaitych topików na kafe, może i nie rozmawialiśmy ze soba, ale nie jest dla mnie komś kompletnie obcym. więc wybacz, po paru miesiącach klikania na pewno uzupełnię te braki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki Rozumiem... tylko jest problem Ja to zwykle pojawiam się i znikam :) Ale czesto was czytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brat, nigdy nie chodziłam z nikim z Częstochowy, tylko lokalnie sie udzielałam :) Zreszta chyba za młody jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewa fajna kobietka z ciebie ;) Żoneczka a chciałabyś mnie zobaczyć w pozycji X?? :P :D :D Niedźwiadku a z czym miałes TE TRUDNOŚCI??? :P Może trzeba ci pomóc :D Pomóc ci??? ;) No to ci pomoge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat_niedzwiedz :) hihihiihi Ale określ sie czy to maja byc bardzo wielkie kłopoty czy takiej bardziej " tyci Tyci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaola Aha, Bracie - wygladasz bardzo sympatycznie dziex...komiczne nie uwazam tak jak ty:P:P:P poalola.....ale ja czekam na odzew:D z twojej strony na meilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne, czy Ty musisz tak mnie demaskować? ;-) Brat, Nie słuchaj Komicznego, bo on jest z pułapu top 1% więc jego kryteria maja się nijak do nas maluczkich :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×