Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psedłonim

Zakochany w Kirene, Paloli, Pomorzance i...

Polecane posty

Justysia Psełdonim - jak na razie mam wielki powrót do świata realnego ;) za to pewnie jesienią , zimą znowu zagoszczę w kafe skromne progi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys :D Ty jakaś taka ostatnio śliczna i radosna, że nawet Cię nie podejrzewałam, już bardziej ten mój cień :) (mimo to wciąż pdtrzymuję swój poglad, że wygląd nie ma znaczenia!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
A ja podtrzymuję, Palola, że wygląd ma znaczenie. :-) Czyż nie lepiej myśleć o p. Justynieeee, jako o ślicznej a nie brzydkiej jak noc, sympatycznej, pełnej humoru, inteligentnej dziewczynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
A na czym ten powrót polega, Pomorzanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie mogę teraz zmienić swojego raz wyrażonego publicznie stanowiska tylko dlatego, że Justyna jest ładna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Tylko dlatego? Ja na jej miejscu bym się umiarkowanie obraził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdo teraz moje życie owiane jest tajemnicą ;) Polaola 🌻my jeszcze nie miałyśmy przyjemności razem przebywać na kafe i na tym samym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec już mogę spokojnie zmienić zdanie (Justys, tylko nie pisz, ze się wcale nie obraziłaś ;-) ) wygląd ma zanczenie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Poznajcie się - to jest Pomorzanka. :-) To jest Palola. :-) :-) Coś wspólnego jednak, pomimo nieznajomości siebie macie. Niewymuszoną niechęć do Psełdonima z czasów historycznych. Stwierdzam z melancholią, że obie nie lubiłyście w równym stopniu a ja działałem na Wasze nerwy. (Palolę informuję, że Pomorzanka także nie wie, jak ja wyglądam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko :) 🖐️ Miałyśmy przyjemnosć, to był moment, kiedy moja rozmowa o partnerstwie bądź też wymaganiach stawianych partnerom została urozmaicona przez dość nieoczekiwaną mnogość jego bliższych koleżanek (dodam, że oczywiście z bez problemu prowadził kilka rozmów równocześnie) Ewentualnie był to inny topik, np. o tym, jakie interesujace kobiety Psełdonim tutaj poznał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś przecież od dawna wiadomo że mam do Psełdo słabość;) Pesteczka dopero co z urlopu wróciła , pewnie jeszcze nie dotarła na kafe ;) Pewnie się sie pogniewa jak napiszę , że poznałyśmy sie realnie :) Super było :) Na razie buszuję raczej realnie ale zaczną sie sloty jesienne to pewnie w ciągu dnia w pracy będę zaglądała :) Psełdonim no fakt początek znajomości z Tobą nie należał do najbardziej udanych ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wreszcie coś Ci się poplątało, bo ja sobie niechęci u siebie nie przypominam :) To musiało być raczej zadziwienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Zadziwienie czym, Palola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Polaola :) dosyć to dawno było ale już sobie przypomniałam :) ....Wychodzi na to że na kafe to Psełdo mnie przyciąga ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Chyba właśnie na to wychodzi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Sądzisz, Pomorzanko? To jak wyjaśnisz fakt, że żadna koleżanka do tej pory mnie jeszcze nie skokietowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
To jedynie złudzenie, Pomorzanko. Gdzie Ty tutaj widzisz jakieś rzesze moich wielbicielek? Czy możesz w sposób odpowiedzialny wskazać choć piętnaście z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdo dawno mnie nie było na kafe ,straciłam troszkę rozeznanie ;) ale podejrzewam ,że te 15 to bym pewnie nazbierała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
To widać, Pomorzanko, żeś dawno tu nie była...:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Czmoczki, Pomorzanko. :-) Powodzenia Ci życzę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, prawda, jak by nie patrzeć rzesz nie ma ... Jednak nie trać nadziei, my już jesteśmy odhaczone, więc logiczne, że nie pracujemy nad odpowiednią frekwencją, ale np. Justyna dzielnie Ci pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój facet chyba nigdy się ze
mną nie ozeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekles sie olsztyniaku
?? ten facet to straszna pierdoła, siedzi tu gada z babkami , sam ma 40 lat i nie moze nic w realu upolowac, zresztą tu tez nie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekles sie olsztyniaku
tylko gada a o uprawie seksu tylko pisze i marzy i kto go tam wie co jeszcze innego robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×