Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psedłonim

Zakochany w Kirene, Paloli, Pomorzance i...

Polecane posty

Gość Psedłonim
Wygląda na to, że ja bym Twój wzrok i uwagę przyciągnął. Mam nadzieję jednak, że przysporzyłabyś mi nieco trudności, Pestko. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No coż, miałam nadzieję na nieco więcej barw, ale na początek dobre i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
A chcesz spróbować, Pestko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Barw jest sporo, a najwięcej żółtej. :-) Piwo znakomite po spiekocie rzymskiego Campo di Fiori. W litrowym kuflu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Nasz miła Retro nazwała to "mizianiem", Pestko. :-) A jeśli rzeczywiście biorę Cię pod włos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolor piwa wcale mi sie nie podoba, tym bardziej, ze nie lubię. Dlatego uważam, że kolorystyka powinna być inaczej rozłożona, innymi słowy artysta fotografik spisał się moze i dobrze, ale jak to niektórzy mówią kolokwailnie - "na dzień dzisiejszy" zdecydowanie wolałabym inne rozłożenie proporcji :) I wiesz co? albo już nic, potem napiszę w cztery oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Dla Twojej wiedzy, Palola, fotografia została wykonana wyłącznie po to, żeby zademonstrować wielkość kufla. Potrzebny był jakiś punkt odniesienia. Został do tego użyty mój plastik. :-) Ot, i cała tajemnica. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
A ja za piwem także nie przepadam, co nie oznacza, że jest to najlepsza rzecz dla odwodnionego upałem organizmu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda tez jest w porządku dla odwodnionego upałem organizmu :) A zdjęcie bardzo fajne pomimo odczuwania z mojej strny niedosytu jeżeli się tyczy tych wspomnianych barw ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Woda i owszem, ale piwo jest lepsze. Wypite duszkiem. Oczywiście zimne. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Posiedzisz dłużej w moim towarzystwie, Czarownica, to nie jednego się jeszcze nauczysz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czrko 🖐️ :) To ja pewnie będę pozostawać nieco odwodniona w czas największych upałów, bo piwa do ust nie biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Ależ Palola, możesz gasić pragnienie wodą. :-) Znam ludzi, którzy się brzydzą kawiorem - jego zapachem, wyglądem i smakiem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Palola? Ty nie lubisz kawioru? A Ty, Czarownico?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, czy lubię, bo ja bym tego nigdy do ust nie wzięła :) PS. dzięki za pamięć (czytaj tęskonotę) wyrażoną w formie założenia o godz. 9 z minutami topiku z nickiem mojej skromnej osoby w temacie dyskusji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubie ryby i przepadam za owocami morza, tyle, że w wydaniu profesjonalnym, czyli sama nie umiałabym wiele przyrządzić, wiec znam te smakołyki tylko z miejsc o nazwie restauracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Prosze bardzo, Palola. Ja ten "topik" zakładałem od wczoraj kilkanaście razy. I zaraz, po założeniu, ktoś go sobie kasował. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Czy ja lubię Rybkę? Jak najbardziej lubię Rybkę, Czarownica. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Palola, nie wiesz, co tracisz. Ja mam pewien układ zimowy z moim Ryżym Dostawcą Ryby. Ona patroszy na masową skalę pstrągi i od czasu do czasu ma dla mnie wiaderko pstrążych, pysznych jajeczek. Mniam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonim, teraz się trzyma, czyli widać do kilkunastu razy sztuka, co można wnioskować również z tego drobiazgu, który wreszcie znalazłam w mojej skrzynce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kawioru, czy "przysmak" można orónać do jakiegoś innego produktu spożywczego jeżeli chodzio odczucia smakowe? Bo ja jakoś nie wyobrazam sobie, żebym zdobyła się kiedykolwiek na próbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×