Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nototerazja

Czy kupiłybyście taki zegarek?

Polecane posty

Gość nototerazja

Witam! Jako, że często chodzę w zegarku, chciałabym sobie kupić coś w kolorze złotym. Natknęłam się na tę aukcję - http://www.allegro.pl/item418332034_sliczny_antyalergiczny_bizuteryjny_jordan_kerr.html Czy podoba Wam się taki zegarek? Ma ktoś coś z tej firmy? Jak się sprawdza w użytkowaniu? Dodam, że jestem uczulona na nikiel dlatego musi być antyalergiczny. Wpadł mi w oko, ale nie wiem jak będzie wyglądał w rzeczywistości, no i czy nie będzie tandetny w wykonaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nototerazja
Zawsze kupuję takie, gdzie pisze że jest antyalergiczny i jeszcze nigdy taki zegarek mnie nie uczulił. Dlaczego myślisz, że ten mnie uczuli? Uczulona jestem tylko na nikiel, który jest w niektórych zegarkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safdsaf
nie wiem jak z jakościa i czy Cie uczuli czy nie ale wyglada starsznie tandetnie. jeszcze pasuje do niego pozłacaNY kajdan na szyje, łokiec za okno samochodowe i jazdaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łądniutki zegarek
ja bym brałą a tez jestem uczulona. nabyłam ostatnio z avonu i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wersja srebrna byłaby o niebo ładniejsza ale skoro lubisz złoto to ok. Nie zgadzam sie z opinią, że jest odpustowy. Jest troszkę \"bling\" ale bardzo ładny. Jeśli jesteś pewna, że nie zawiera niklu - kupuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kupuję tylko Swatch'e ale weź pod uwagę, że nie wszystkich stać na taki wydatek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nototerazja
Ja nie lubię mieć jednego zegarka tylko kilka różnych i zależy od nastroju jaki zakładam. Wolę mieć więcej różnych niż jeden za taką kase.... A mało kogo stać na kilka zegarków za taką cenę. Mało tego nie bardzo mi się podobają.... Pozatym gdybym miała wydać tyle na zegarek to jest 5 tysięcy rzeczy na które wolałabym wydać te pieniążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle to znaczy ile
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nototerazja
No tyle ile kosztują zegarki, które podała osoba powyżej. Na tej stronie są zegarki po 1500 zł, co dla mnie jest chore.... I nawet mi się taki zegarek nie podoba. Pozatym nie lubię takich sportowo wyglądających zegarków, tylko bardziej eleganckie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nototerazja
Już pomijam te zegarki za 20 tysięcy, bo trzeba być nienormalnym, żeby tyle dać za zegarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdaghdhh
ładny ten zegarek, modny i elegancki, nie sluchaj zazdrosnikow- widzisz jakie typy doradzają- znaczyz e w ten sposob leczy sie kompleksy heheh pozdrawiam i milych zakupow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam widziałam zegarek
w przystępnej cenie 350pln. Co myślicie? Za tani jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
350zł za zegarek to dla jednych dużo a dla innych śmiesznie mało i dyskusja jest bez sensu. A ty załżycielko topicu jak już kupisz ten swój to napisz jak sie sprawuje bo jest naprawde ładny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klhjjhgfghd
naprawde ladny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tandeta22222222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llaskdj
nie kupiłabym, bo sprzedawca to analfabeta :P ten zegraek leczy alergię czy co? to w takim razie jakiś cudowny jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie to dają za szwajcarski
zegarek tylko 350?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×