Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nivenka

Zeby ktos sie tak we mnie zakochal choc raz..

Polecane posty

Gość Nivenka

Zeby zanlazl sie ktos taki zeby mu zalezalo a wtedy dla mnie tez stanie sie najwazniejszy na swiecie.Nie zniose dluzej samotnosci czemu nie moge zanlezc takiego szczescia jak inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w życiu nikt nie kochał nawet rodzice, miałam wprawdzie jednego faceta, ale nigdy od niego nie usłyszałam, że mnie kocha - zostawiłam go i znowu jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nivenka
ale mialas chcociaz tego jednego a ja nic przez cale zycie i tylko patrze na tych wszystkich zakochanych a wtedy mysle ze skoro jest tyle dziewczyn na swiecie to dlaczego ktos mialby kiedykolwiek wybrac mnie? tak sie nigdy nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadasd
jeszcze bardziej boli gdy ktos kocha ciebie a ty nie jestes w stanie tego odwzajemnić, wiesz ze tracisz milosc ktora możliwe nikt nigdy cie juz nie obdarzy bo takie jest życie miłość wzajemna do szaleństwa raczej sie nie zdarza takie jest życie i na tym wlasnie polega zakochanie to niemożnosc osiagniecia tej drugiej osoby i takie milosci wspomina sie cale zycie ja osobiscie wolałabym żyć z nadzieja ze ta milosc jest przeze mna niż za mną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mu zalezalo a wtedy dla mnie tez stanie sie najwazniejszy na swiecie" desperacja -> w konsekwencji pierwszy lepszy -> rozczarowanie po latach -> nieudane życie, odciąganie zakończenia ze strach przed samotnością -> skrajna frustracja i stałe nowe tematy na kafe za x lat :P "na kafe nie znajdziecie" podobno są 1-3 pary kafeteryjne w realu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod ale tego nikt nie wie a biorąć pod uwagę ilość osób na całym kafe to faktyczne warte uwagi są 1-3 pary, toż to poniżej błędu statystycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×