Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

steniaaa

Pytanie do bankowców

Polecane posty

(sama nim jestem ale już sama nie wiem) Chciałam wczoraj zakupić telefon na raty, w sklepie akurat była oferta raty 0%, zapytałam się oczywiście sprzedawcy czy są to faktyczne raty 0%, jak się okazało ubezpieczenie kredytu jest obowiązkowe jak to sprzedawca nazwał bank musi się ubezpieczyć, powiedziałam mu że ściemniają ludzi i wyszłam. zadzwoniłam do banku który udziela kredytu w tym sklepie i jak sie okazało ubezpieczanie nie jest obowiązkowe i mogę z tego zrezygnować, więc zadzwoniłam do sklepu powiedziałam pani że okłamują klientów odnośnie obowiązkowego ubezpieczania, na co pani już zmieszana powiedziała chyba z 3 razy żebym przyszła do salepu do kierownika i on coś na pewno wymyśli!!na to wychodzi że sklep sobie \"niby\" sam ubezpiecza kredyt...bo bank tego nie wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedziący
ubezpieczone kredyty sa lepiej premiowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedziący
hmmmmm a dlaczego nie zapytalas o mozliwość kredytu bez ubezpieczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak są tutaj bankowcy to ja też mam pytanie? co z funduszami inwestycyjnymi? idzie recesja na dobre czy wstrzymać sie jeszcze ze sprzedażą jedostek? nie wiem co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście pytalam o opcje bez ubezpieczania ale sprzedawca wpierał mi że jest obowiązkowe i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedziący
może sprzedawca nei wiedział. co do funduszy - jesli teraz sprzedasz to na pewno ze strata. poczekaj jeszcze jak nie potrzebujesz tej kasy - na pewno w końcu pójdzie w górę. Taki cykl - wpłata/wypłata powinien dla zysku trwać przynajmniej z 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedział doskonale, z panią która rozmawiałam przez telefon też na początku twierdziła że jest obowiązkowe jak ją poinformowałam ze dzwoniłam do banku zmieniła gadkę. okłamują naiwnych ludzi i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedziący
na to wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee
fundusze inwestycyjne to taka branza, w ktorej mozna zawsze zarobic, pomimo recesji na wielu rynkach ;) ZAwsze zostaja indie i chiny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×