Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Porcelankaaaaaaa

DO PŁCI PIĘKNEJ D

Polecane posty

wkurzona bardzo zona -------------> nie wkurzac cie? a czemu pytasz co to sa komplementy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porcelankaaaaaaa
zgadzam się z Tobą ` ważne `

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietki ale z czym problem
no to macie problem, bo jak facet ich nie mówi to mówić nie będzie a napewno nie po tym jak to na nim wymusicie , tylko dlatego żeby podnieść swoją samoocenę, będzie to wtedy bardzo sztuczne z ich strony bo będą to robić dla waszej satyswakcji a nie dlatego że tak czują, tego chcecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietki ale z czym problem
ja też w życiu mam niską samoocenę ale w małżenstwie nie....bo czuję że mąż mnie kocha iże mu się podobam i to mi wystarczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietki ale z czym problem
a poza tym znam mężów ktorzy włażą swoim żoną za przeproszeniem w dupę, sypią komplementami obsypują kwiatami, wiecie po co,żeby im zamydlić oczy, bo je zdradzają!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porcelankaaaaaaa
kobietki w czym problem - ale nie martwisz się o to, że czegoś mu w tobie brakuje? Że brak komplementów oznacza, że przestał się tobą fascynować tak jak kiedyś? Ja właśnie tego się obawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietki ale z czym problem
dziewczyny, związek zawsze idzie w tym kierunku,że tak jak na początku nie ma już nigdy, zawsze to się zmienia wydawałoby się że na gorsze.... ale to dalej jest miłość , tylko już połączona z życiem codziennym, problemami gdzie na czułości jest już mniej czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietki ale z czym problem
trzeba umieć to zaakceptować a nie szukać problemu a broń Boże nowego faceta, bo z nowym po czasie będzie to samo i co wtedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem u obu płci jest ten sam,a mianowicie zdobyłam/zdobyłem ,jest już moją własnością to i starać się zbytnio nie trzeba :D:D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porcelankaaaaaaa
nikt nigdy nie jest twoją własnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porcelankaaaaaaa
nie można być nigdy pewnym w 100%, bo jak ktoś Ciebie zostawiasz, ból niemiłosierny, o wiele większy niż gdybyś żył z nastawieniem, że kiedyś możesz ukochaną osobę stracić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porcelankaaaaaaa
zostawi*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
No nic dziewczyny. Pozostaje nam chyba pogodzić się z tym, że Oni juz tacy są i nie jesteśmy w stanie nic na to poradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
Postanowiłam, że będę się dowartościowywać komplementami kolegów z pracy - oni zawsze zauważą zmianę :) Ba, nawet nową bluzkę skomplementują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porcelankaaaaaaa
hehe smutaśna i prawidłowo. :) Ja też o wiele więcej słyszę komplementów od znajomych niż od własnego faceta, ale cóż bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×