Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sxsxx

Za ile zgodzilybyscie sie uprawiac seks z obcym mezczyzna ?

Polecane posty

Gość aster7
hehehe a ja was rozbawiel na dobre ACO TO JEST SEX ::::::::::::::: chcialabym sprobowac za darmo hehehehe ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Nie sądzę, Erju. Wystarczy na Ciebie rzucić okiem, żeby stwierdzić, że jesteś wyprana z wszelkich uczuć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes bardzo mila
ty tu jeszcze piszesz też uważam ze uroczy kocham Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu zrezygnowales z Leni
Camp Nou prosze odp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Wiem, Erju, wiem bardzo dobrze wiem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie ide zrobic herbatke a wy sobie prowadzcie konwersacje byle kulturalnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem szcze ze mi sie
Leni nie podobala blondi tylko blondi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
CZeść, Złośliwa. Miałaś mi wyjaśnić, dlaczego do siebie nie pasujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> psełdo mam pyt.wyslesz mi swoje zdjecie,a ja Ci przesle swoje? A po co komu twoje? :o Przecież jesteś już stara :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Ja jestem dla znawców dojrzałych win Chyba starych serów :o garsonka, a ty za ile bys sie stukneła? odnieś się do tematu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SunsetSuit-->nie znam Cie obcym nie daje:classic_cool: Camp za ile?jak powiem ze nie ma takiej ceny to bym skłamała....mysle ze za 100000$ napewno,ale z przystojniakiem i jeden jedyny raz. za mniej nie,wole być wyzwolona i robić co chce,za darmo:classic_cool: Psełdo już uciekłeś:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> mysle ze za 100000$ napewno,ale z przystojniakiem i jeden jedyny raz. W dolarach chcesz, zeby ci placili? :o Jak dolar teraz za pół darmo jest. To prawie jak gwałt by było :classic_cool: Nikt nie mówi o przystojniakach, tylko o byle jakim kolesiu, który daje żądanąprzez Ciebie sume. >>za mniej nie,wole być wyzwolona i robić co chce,za darmo Wyzwolona :D:D Wolisz dawać dupy byle komu, szmaceniem to sie nazywa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp nazywaj mnie jak chcesz mnie to juz pier...,dla Ciebie moge być szmatą --przynajmniej wiem co o mnie myslisz z byle jakim nawet za 1000000$ nie przespałabym sie--dlaczego?bo nie umiem w łózku udawać,widać po mnie co mi pasi,a co nie.Taki facet który płaci az taką kase --wymaga,a wiec predzej czy poźniejby mnie zatłukł za pyskowanie niz zapłacił ale Camp to dla Ciebie za trudne by zrozumieć. SunsetSuit-->nie pij tyle ..serce bedzie mocniejsze:classic_cool: papapapa mój czas sie skonczył na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×